Четвер, червня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Як ми відпочиваємо

Як ми відпочиваємо

 


Фігуровка: місце відпочинку змінити не можна

 

Кожного літа, коли студенти відпочивають від напруженого навчального року, табір Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна «Фігуровка» радо відчиняє двері для всіх каразінців: студентів, аспірантів, докторантів та викладачів. Цього року за три заїзди табір зустрів 63 студенти. «Фігуровка» функціонує за підтримки нашого Профкому, який робить все можливе для якісного та бюджетного відпочинку для кожного.

Табір «Фігуровка» розташований у мальовничій місцевості поблизу Чугуєва, де чистота повітря соснового бору, річка Сіверський Донець та тепло літнього сонця органічно створюють чудову атмосферу для відпочинку. Табір розрахований на 250-300 чоловік, тому перше, що ми бачимо, – багато дерев’яних будинків, будівлі медичного пункту та їдальні, багато бесідок, спортивний майданчик. «Старожила» табору, аспірант фізико-технічного факультету Роман КНЯЗЄВ відпочиває у «Фігуровці» вже 12-й рік поспіль: «Щороку умови в таборі покращуються, наприклад, нещодавно перебудували їдальню. Відпочинок завжди різний, ми тут не нудьгуємо! Особливо подобаються культ-масові заходи: квести, день Нептуна, різноманітні ігри, спортивне орієнтування і таке інше. На дискотеках завжди обирають Містера і Міс. Тут дуже багато можливостей для занять спортом. Одним словом, я не шкодую, що вже 12 років проводжу тут кожне літо».

Безперечно, умови в таборі дійсно чудові: триразове харчування, щодня дискотеки та культ-масові заходи, багато вільного часу, у який студенти здебільшого відвідують пляж чи грають у спортивні ігри. Студентка 3 курсу механіко-математичного факультету Тетяна ЧЕРЕДНИЧЕНКО також насолоджується відпочинком у «Фігуровці»: «Ми тут граємо і в мафію, і в «корову», і в різні брейн-рінги. Чудово, що можна заводити безліч знайомств, а оскільки студентів тут небагато – всі один одного знають та спілкуються. Мені дуже подобається ця тиха, домашня атмосфера. Можу сказати: ті, хто тут хоч раз бував, обов’язково повертаються!». З цим погоджується і студентка 3 курсу біологічного факультету Оксана ЗЛЕНКО: «Дуже подобаються культ-масові заходи, дуже добре годують. «Фігуровка» не дасть нікому нудьгувати!»

Тим не менш, попри такі чудові відгуки студентів, табору дуже не вистачає студентів. Лише 63 студенти за три заїзди! «Так, зараз відпочиває більше співробітників університету, аніж студентів, – розповідає комендант табору Наталя Володимирівна КРАВЧЕНКО, – і ми, на жаль, не знаємо причини. Знаємо лише те, що ті, хто приїздить, жодним чином не шкодують про це. Ми робимо все, що в наших можливостях, для того, щоб студенти відчували себе максимально комфортно: у нас є і пляж, і буфет, і безлічі можливостей для відпочинку та загартування. Все ж таки сподіваємося на те, що наступного року «Фігуровка» зустріне вже не 20, а 200 студентів!»

П. ЄВГЕНКІНА.