П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Профком діє

Профком діє


Перемагає найсильніший

Відбулося нагородження переможців ІV студентської Спартакіади гуртожитків.

Організували Спартакіаду профком студентів, аспірантів і докторантів, студентська дирекція студмістечка і кафедра фізичного виховання та спорту.

Спартакіада проходила з 22 квітня по 22 травня. Команди із 6 гуртожитків  змагалися у 4 видах спорту: настільний теніс, стрітбол, волейбол і футбол.

Нагороджували кращих спортсменів університету Сергій Сергійович МАХНОВСЬКИЙ, голова профкому студентів, Володимир Олександрович ТЕМЧЕНКО, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту, і Микола Григорович ЗИМОГЛЯД, виконуючий обов’язки студентського директора студмістечка.

Сергій Сергійович:

– Спорт необхідний для студентів. Уже четвертий рік поспіль проводиться Спартакіада. Сподіваюся, що цю традицію ми будемо продовжувати й надалі.

Спочатку нагороджувалися призери і переможці у кожному з видів спорту. І місце у змаганні з настільного тенісу завоювала команда гуртожитку № 6. Також ця команда здобула першість і у змаганні з волейболу. Кращими футболістами були названі учасники команди гуртожитку № 4, а у змаганні зі стрітболу перемогла команда гуртожитку № 2.

Переможці були нагороджені грамотами і медалями.

Потім стали називати переможців у командному заліку. Нагородження проводив Володимир Олександрович. Загальне ІІІ місце у Спартакіаді посіла команда гуртожитку № 2, ІІ місце – команда гуртожитку № 4, а перемогла команда гуртожитку № 6.

Команди-переможці були нагороджені кубками та грошовими преміями.

Л. ПЛИННА.