Понеділок, грудня 11, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Форум

ЗНО чи іспити?


ВІД РЕДАКЦІЇ: На форумі газети «Харківський університет» триває дискусія. Зберігаючи мову дописувачів, наводимо витримки розмови.
admin
Іспитів більше фізично не існує. Хіба що самотній "Творчий конкурс" на філологічному залишився. У будь-якої системи, безумовно, є і плюси, і мінуси. Система ЗНО - не виключення.
rex
Я вибираю іспити!!!! На те є причина. Це добре здавати ЗНО, коли живеш у місті й коли до цього самого центру, де відбувається сама "жара", тобі 14 хв. пішки... А коли живеш у селі й до районного центру пихтарити годину на автобусі по вибоїнах наших легендарних доріг.... Одна помилка - мінус шанс у подальшому житті... Ставки надто високі для того щоб все залежало від розбитого автобусу і невідремонтованих доріг... ЗНО - це добре, коли матеріально-побутові умови для усіх рівні, а може, недобре навіть і тоді.
Crunky
Цікаво ж тоді виходить, одначе. Нами керують "розбиті автобуси і задрипані дороги". Проте чи станемо ми ТВОРЦЯМИ, якщо проблема "тарахтіння" транспорту зникне? Звичайно, ні! Я повністю погоджуюсь, що електронна машина ніколи не зможе замінити мислення людини та живий діалог викладач-абітурієнт...
Квітка
Ніхто не висловиться "за" ЗНО ??
Отже мені здається, що разом з "мінусами" завжди є протилежні "плюси". Як перевірити чи підходить тобі ця річ чи ні? Треба приміряти на себе.
Особисто мені ЗНО допомогло вступити до університету. Так скалалося тому, що 2 останні роки поспіль ми не вивчали ані української літератури, ані мови. І якщо були б екзамени з літератури, то "прощавай університет", "добрий день трактористам". Зри в корень. (с) Козьма Прутковъ
Nastya
Реально система ЗНО - це крок вперед, це розвиток. Не будемо ж ми постійно сидіти на остогидлих багатьом полінням іспитах, треба щось нове спробувати, ось ми і пробуємо, у кожного по-різному виходить. У мене, наприклад, досить непогано вийшло.
adminМожливо, це не система - погана, а її реалізація?


На форумі сиділа наш кореспондент А. КУТАС.