Середа, листопада 29, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Найчисленніший орган студентського самоврядування

Профспілка діє

 

Найчисленніший орган студентського самоврядування


Це профспілка студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. «Студент та член профспілки — це синоніми в нашому університеті. Приєднуючись до профспілки, ви забезпечуєте собі надійну підтримку в питаннях стипендії, гуртожитків, дозвілля, спорту, пільгового проїзду, оздоровлення, подорожей тощо. Студентська профспілка — ваш партнер та помічник протягом усього періоду навчання», — зазначає голова профспілки студентів С. С. МАХНОВСЬКИЙ.

Студенти-члени організації забезпечуються пільговим проїздом у метрополітені, отримують фінансову допомогу, безкоштовні юридичні консультації з питань захисту їхніх прав та інтересів. Організація проводить роботу з покращення умов проживання в гуртожитках та займається оформленням страхування і житлових субсидій, допомагає студентам в оформленні міжнародного студентського посвідчення «ISIC», що випускається в 124 країнах світу та надає безліч преференцій. Члени організації мають змогу придбати квитки на концерти і театральні вистави, взяти участь у численних екскурсіях містом та країною, відпочити у студентському оздоровчому таборі «Фігуровка», базах відпочинку у Криму та Карпатах.

Спортивне життя, що представлено численними спортивними змаганнями за Кубки профкому з черлідінгу, настільного тенісу, волейболу, баскетболу тощо. Спільний проект футбольного клубу «Металіст» та Каразінського університету «Назустріч один одному» забезпечує студентів та викладачів квитками зі знижкою на матчі команди та організовує зустрічі з футболістами.

Приєднуйтеся до профспілки та занурюйтеся у вир студентського життя!