Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Моє хобі

Моє хобі

Каразінська зірка гольфу

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. Презентуємо нову рубрику. Хочемо розповісти про захоплення членів нашого університетського загалу. Приєднуйтеся!

У 2013 на чемпіонаті світу з гольфу нашу країну представляв студент Каразінського університету. На змаганнях успішно дебютував Максим ПОЛЯКОВ, що навчається у групі ЯН-31 факультету іноземних мов.

Гольф - спортивна гра, що має понад 500-річну історію. У гольф грають навіть… у космосі! Так, перший удар по м’ячу у космосі зробив у 1971 році американський астронавт Алан Шепард. А вже у 2005-му - росіянин Михайло Тюрин.  Проте наш герой до космосу поки що не збирається. Наразі у Максима Полякова інша мета - стати справжнім професіоналом гри у гольф!

Максим прийшов до цього виду спорту у 2009 році. Саме у гольфі хлопець вбачав втілення усіх його потреб. Так з’явився Харківський «Superior golf club». Там юного спортсмена взяв під опіку Олексій Калінін, інструктор клубу. На сьогоднішній день Максим займається самостійно. «Ще коли ми тренувалися з Олексієм, він завжди казав мені, що вірить у мене, у мої подальші успіхи. Він неначе знав, що згодом я отримуватиму перемогу за перемогою! І все це - не без його заслуги!», - ділиться Максим.

На рахунку спортсмена більше 15 призових місць на таких змаганнях, як «Кубок України», «Zagorye golf tournament», «Audi Quattro cup», «Mercedes Benz cup», «Відкритий чемпіонат Харкова» та ін. Дуже визначним для спортсмена став Чемпіонат світу, що тривав з 28 жовтня до 4 листопада 2013 року у місті Дурбан (Південна Африка). На турнірі хлопець виборов почесне 11 місце: для дебютної участі в чемпіонаті такого масштабу - це поважний результат! Максиму вдалося виконати вперше в історії українського гольфу удар «hole in one»: у лунку, яку спортсмени зазвичай проходять за три удари, Максим влучив з першого разу. При цьому, м’яч подолав у повітрі відстань понад 180 метрів. Такий удар – справжня сенсація для турніру, а для спортсмена - серйозне досягнення. Хлопець відзначає, що гольф для нього - не просто хобі. Це, за сумісництвом, також його професійна діяльність. А коли робота та хобі поєднуються в одному - досягати відмінних результатів стає дуже легко!

Максим не зупиняється лише на одному виді діяльності. Зокрема, він - кандидат в майстри спорту з тенісу, яким займається вже 14 років. Також, у вільний час відвідує тренажерний зал, випробовує себе в легкій атлетиці.

І про навчання Максим не забуває. Ще школярем посідав в університетському колоквіумі перше та друге місця, двічі виборював третє місце на всеукраїнській олімпіаді з німецької мови. Сьогодні Максим складає іспити успішно, усі роботи виконує вчасно та, паралельно, встигає у спорті.

Максим називає секрет свого успіху: «Головне - бути дисциплінованою людиною. Я чітко розумію, чого хочу, знаю, як досягти своєї мети, йду до неї і… досягаю!».

 

Кристина НОВІКОВА, наш спецкор.