Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Залучаємо до співпраці

Залучаємо до співпраці

 

Уже утретє на кафедрі англійської мови була проведена Міжнародна студентська конференція "Академічні та Наукові Виклики ХХІ сторіччя". В обговоренні різних актуальних проблем взяли участь студенти та аспіранти всіх спеціальностей університету. Відбулася цікава, жвава дискусія.

У квітні пройде Міжнародна наукова-методична конференція - "Сучасні підходи до навчання іноземної мови: шляхи інтеграції школи та ВНЗ". Її готує і організовує професорсько-викладацький склад кафедри англійської мови під керівництвом завідуючої кафедрою, доц. О. О. Чорновол-Ткаченко. Характерною особливістю цього захлду є співробітництво викладачів ВНЗ та вчителів шкіл, гімназій та ліцеїв. Мета - консолідація зусиль та обмін досвідом використання інноваційних технологій у викладанні іноземних мов у ВНЗ та школах. Робота конференції планується за напрямками: загальні проблеми навчання і контролю; теорія і методика навчання іноземних мов у ВНЗ та школі; дидактичні та психологічні аспекти навчання іноземних мов у школі та ВНЗ; професійна підготовка з іноземних мов (для студентів немовних спеціальностей); новітні підходи до навчання іноземних мов.

До участі у роботі конференції запрошені науковці з Росії, Білорусі, Вірменії, Словенії, Голландії, США, Китаю та ін.

Доц. В. Сердюк, кафедра англійської мови