Четвер, червня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Спорт

60-та студентська


спартакіада університету завершилася турнірами з волейболу (жінки) та баскетболу (чоловіки). Чемпіоном у волейбольному турнірі серед 12 команд-учасниць стала команда ІВТ, друге місце у студенток економічного факультету, на третьому – команда механіко-математичного. У баскетбольному турнірі серед 14 команд також стали переможцями студенти з ІВТ, срібні призери - студенти геолого-географічного, бронза у команди РФФ.
У змаганнях з бадмінтону (жінки) перемогу здобула команда соціологічного факультету, на другому місці – філологи, на третьому - факультет іноземних мов.
З настільного тенісу змагалися 14 чоловічих та 13 жіночих команд. Серед юнаків вийшли переможцями філологи Ма НІСІНЬ та Даніїл КУЛЬКОВ, друге місце посіла команда хімічного, третє – фізичного факультету. У дівчат чемпіонами стали студентки соціологічного факультету Ганна САФОНОВА та Олена МЄШКОВА, другою стала команда факультету міжнародних МЕВ і ТБ, третє місце посіла команда ІВТ.

 

Вітаємо!


третьокурсника історичного факультету Єгора ПЛЄВАКО, який став переможцем змагань з боксу за Кубок України у найпрестижнішій – суперважкій ваговій категорії. Так тримати!

 

Спартакіада «Здоров’я»


Закінчились змагання обласної Спартакіади «Здоров’я» серед працівників ВНЗ Харківщини з бадмінтону. У змаганнях брали участь дві команди нашого університету. Чемпіоном Спартакіади стала команда у віковій категорії (понад 35-50 років), у складі якої виступали: доцент медичного факультету Олександр ЛУКІН, науковий співробітник ФТФ Станіслав ЯКОВІН, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Тетяна МАЛЬЦЕВА. У молодшій віковій категорії команда університету посіла п’яте місце.
Срібним призером обласної Спартакіади «Здоров’я» серед працівників вищих навчальних закладів Харківщини з лижних гонок стала Оксана КОРЧЕВСЬКА, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту.


Рубрику «Спорт» веде А. ЧАЛА, наш спецкор.