Четвер, червня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Від чого залежить ваш настрій?

Сергій Володимирович Д'ЯЧКОВ, директор університетського ліцею: «Настрій залежить від багатьох факторів. Підняти його завжди може добре виконана робота: гарно прочитана лекція, коли тебе слухають, розуміють, і ти відчуваєш, що достукався до студентських сердець і умів. Завжди веселить вдалий жарт, як-от у поході підкладений в рюкзак важкий камінь… А одного разу був узагалі кумедний випадок: друзі наклеїли на номер мого авто плакатик «Хочу пива!» Через кількасот метрів мене зупинив працівник ДАІ та сказав, що теж хоче, але табличку краще зняти, а пива можна попити разом після роботи».
Маргарита Олександрівна ІВАНОВА, заступник декана з виховної роботи механіко-математичного факультету: «Мій настрій буде завжди добрим, якщо зростатиме кількість студентських сімей. Раніше їх було на нашому факультеті 15, тепер – усього одна: другокурсники Ілля СИТНИК і Наталя БЕРЕЖНА навіть мають дитинку. Загальний же добрий настрій складається, коли усюди все добре: на роботі, вдома, у колі друзів. Це і є формула щастя».
Ольга ПАВЛОВА, третьокурсниця філологічного факультету: «Мій настрій залежить від кількох факторів одразу: від настрою людей, що мене оточують, від поставлених задач та їх реалізації, від монет в моєму гаманці: якщо там є гроші, я почуваюся спокійно і впевнено, від того, як я виглядаю: у будь-якої жінки день проходить чудово, коли вона знає, що виглядає приголомшливо».
Румія Хайдарівна ШАБАЛТАС, завідувач медпункту: «Звичайно, мій настрій залежить від погоди, коли прокидаєшся зранку, а за вікном світить сонечко, то одразу настрій покращується. Щоранку телефоную своїм батькам: мамі Зелесі Абдуловні та батькові Хайдару Абдуловичу, яким вже по 82 роки, і вони кажуть мені, що нормально себе почувають. Їх здоров’я та гарне самопочуття - найкращі для мене новини. Маю гарний настрій, коли на роботі все спокійно, коли студенти не хворіють, коли моя донечка Анна, п’ятикурсниця мехмату, повідомляє, що склала успішно черговий іспит, чи залік…»
Сергій Миколайович ШУЛЬГА, декан радіофізичного факультету: «Кожна людина сама може регулювати свій настрій. Песимістичний погляд не приносив ще нікому користі. Найкраща профілактика поганого настрою – це екологія думок: слід думати про добре та вірити у найкраще. Для мене складові гарного настрою – це здоров'я, свіже повітря, яскраві кольори, рух, доброзичливі співрозмовники та, безумовно, екологічно чисті помисли».
Акім ТОНКОНОЖЕНКО, четвертокурсник фізико-енергетичного факультету: «Мій настрій залежить від того, які я маю успіхи у навчанні, від того, чи знаходжу я спільну мову із друзями та батьками. Мені завжди стає веселіше, коли я маю якісь цікаві завдання від викладачів, коли я думаю про майбутнє, про магістратуру, аспірантуру».
Володимир Олександрович ТЕМЧЕНКО, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту: «Мій настрій завжди на висоті, якщо в мене в родині, на роботі, загалом у всіх справах все гаразд. Мене радують найпростіші речі: гарна погода, людина, що посміхається. Завжди радію, якщо мої студенти-спортсмени б’ють рекорди, готуються до олімпіад Ось, наприклад, я радію через те, що деякі мої студенти готуються поїхати на літню Олімпіаду. Поки що не буду називати їх прізвища, щоб не наврочити».
Надія Петрівна КРЕЙДУН, декан факультету психології: «Мій настрій завжди піднімається, коли я зустрічаюся з близькими людьми, друзями. Як спеціаліст, можу вам сказати, що настрій загалом залежить від того, як ми самі до всього навколишнього ставимося. Якщо ми маємо оптимістичні погляди, то у нас і настрій буде гарним завжди. Запорука гарного настрою – розуміння того, що ми причетні до всього, що навколо нас відбувається. Давайте любити оточуючих та самих себе».
Олег ДМИТРИКОВ, першокурсник геолого-географічного факультету: «Мій настрій, передусім, залежить від кількості дівчат, що знаходяться поруч. Від того, чи привітні викладачі, якісне спілкування й улюблена музика. Цього навчального року у мене завжди добрий настрій від того, що я - студент Каразінського університету».
Світлана Михайлівна ТРУШ, заступник головного бухгалтера університету: «Мій настрій поліпшується, коли я бачу всю ту красу, яка оточує наш рідний університету ззовні та всередині. Відразу з'являється стимул працювати».
С. П. СОЛОНСЬКИЙ, університетський фотограф: «Раніше мій настрій цілком залежав від того, наскільки успішно просувалася моя творчість. Зараз, напевно з віком, для мене стало головним бачити здоровою і веселою мою донечку Арішу: якщо їй добре, то і мені теж».
Оксана ДОЛУДА, третьокурсниця історичного факультету: «Спілкування з веселими, життєрадісними людьми – головні ліки для мого настрою!».


Оксана ЗАГОРУЙКО, другокурсниця юридичного: «Кохана людина поруч – головна запорука хорошого настрою».
Настрій збирали В. ЖЕДЕНКО, А.КУТАС, А. ЧАЛА, наші спецкори.