Вівторок, червня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

День факультету

День факультету

«Мехмат Movie stars»

 

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. 14 травня щороку для мехмату – особлива дата: день факультету! Завжди оригінально та незабутньо! Як же зустрів свято механіко-математичний факультет цього року?

…Дев’ята ранку. Біля головного корпусу - плакат із написом «Hollywood»: цього разу мехматівці обрали тематику кінематографу. Чимала юрба студентів. Червона доріжка, що простягається до дверей університету. Перед нею зупиняється шикарний білий лімузин: щороку декан у цей день приїздить на незвичайному транспортному засобі. Під дружні оплески із лімузину у чорно-білих костюмах виходять декан проф..Г. М. ЖОЛТКЕВИЧ, заступник декана М. О. ІВАНОВА, заступник декана з наукової роботи П.С. КАБАЛЯНЦ та секретар деканату Ю. О. МИРОШНИЧЕНКО.

А зустрічають їх студенти флешмобом, який організувала Олександра СОСНОВСЬКА, четвертокурсниця. Дівчина – досвідчений постановник таких сюрпризів, бо вже третій рік поспіль ставить танець. Дівчата на підборах, хлопці у костюмах – під запальну музику із кінофільму «Маска» танцюють усі, хто не байдужий до свята рідного мехмату! А весь шостий механіко-математичний поверх перетворився на одну спільну феєрію: свято тут відбувається у кожній аудиторії! Студенти грають у «Мафію», проходять майстер-класи зі збирання кубика Рубіка, беруть участь у жартівливих весіллях, роблять одне одному  татуювання хною… До речі, найпопулярнішим «тату» виявився напис «I love MMF».

Рух наш далі перериває конференція з викладачами. Це неформальний захід, покликаний створити у душевній атмосфері полілог між студентами та керівництвом факультету. На конференції лунають пропозиції до викладачів вирішити задачі на логіку та відповісти на каверзні запитання. Викладачам, які дають неправильні відповіді, запропоновано гру в «Корову» з демонстрацією математичних слів. У такому собі «поєдинку» керівництво факультету виходить без жодної поразки. До розважальної програми увійшов і «Бар у Марго» - міні-буфет, де студенти і викладачі куштують поп-корн, печиво, п’ють святкові чай та каву. На чолі «буфету» – Маргарита Олександрівна. Та з найбільш очікуваних частин святкування дня механіко-математичного факультету став концерт студентів та викладачів у актовій залі.

Дарья СУХОРЕБСЬКА, студентка першого курсу: «Це мій перший день мехмату, і я в захопленні. Все було настільки дружньо, тепло…  Я відчула, що ми одна велика механіко-математична сім’я! Дуже приємно було стати частиною цього свята».

Кристина НОВІКОВА