Середа, листопада 29, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

«ЄрміловЦентр»

Виставка Photoarchive та Slovenia/ART scanning

 

Почесне консульство Республіки Словенія у Харкові представляє виставкові проекти «Slovenia / ART scanning” та  «Photoarchive». Ця виставка пропонує усім глядачам можливість трохи ближче познайомитись із прекрасною Словенією, із її мешканцями, дізнатися більше про європейську архітектуру та культуру.

На відкриття виставки було запрошено представників влади міста Харкова та області, представників дипломатичних інституцій, громадських організацій та вищих навчальних закладів, художників та журналістів, а також представників громадськості.  Від ХНУ імені В.Н. Каразіна був запрошений ректор університету академік Віль Савбанович БАКІРОВ.

Керівником проекту є Наталя ІВАНОВА, куратором проекту - Анна КРАВЧЕНКО.

Кожен бажаючий має змогу прийти та поринути у цю дещо казкову атмосферу. Виставка працює у Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр». У цій виставці представлені проекти Романа МІНІНА, Олексія ЯЛОВЕГИ, Олега ВИННИК-ШТЕПА та дебют Владислава БОНДАРЕНКО, які, подорожуючи Словенією, вирішили подарувати українцям невеликий шматочок своїх вражень.

Виставка складається з декількох проектів: древня архітектура Словенії - Photoarchive та її сучасні пам’ятки -  Slovenia/ART scanning. Автори виставки, знаходячись під враженням, відобразили всі свої почуття від архітектури Любляни, середньовічного Пірану та дивовижних чудес печери Постойна Яма, найкрасивішої у всій Словенії гори Триглав.

«Сподіваюся, що ця творча ініціатива не залишить нікого байдужим, підтримуючи згуртованість людей позитивним підходом до мистецтва», - зазначив почесний консул Словенії в Харкові Анатолій БОНДАРЕНКО.

У залі першого Центру сучасного мистецтва панує творча атмосфера. Кожен із глядачів, відвідуючи виставку, ніби крокує незабутньою Словенією, знайомиться з її неймовірною культурою, з її народом, з її сучасним та минулим.

Л. ГОРДЕЙЧУК.