Четвер, грудня 07, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

З нагоди 210-річчя університету

З нагоди 210-річчя університету

 

Дякую за високу честь!

 

Вельмишановний  Вілю Савбановичу! Вельмишановні дорогі друзі! Щиро вітаю всіх викладачів, науковців, випускників та студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з  210-річчям нашого славного університету. З  теплотою і вдячністю згадую своє навчання на радіофізичному факультеті, де отримав знання з основ теоретичної фізики і почав проходити життєву школу. Назавжди запам’ятав високий рівень навчальних курсів, які ми проходили, наймайстерніших викладачів, серед яких були видатні вчені, непорушне студентське братство. Глибоко вдячний університету за отримані знання і допомогу у виборі життєвого шляху. Щиро  дякую за надану мені високу честь бути членом наглядової ради нашого університету. Для мене це не лише висока честь і велика приємність, але і надзвичайна відповідальність, і я зроблю все, щоб виправдати вашу довіру. За  210 років свого існування університет підготував сотні тисяч фахівців, збагатив науку багатьма видатними результатами і заслужив славу одного з  кращих університетів України. Переконаний, що в університету велике майбутнє. Сердечно бажаю всім, хто причетний до історії і сьогодення славного Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, міцного здоров’я, добра і щастя, нових творчих здобутків на славу української освіти і науки.

Академік  Анатолій ЗАГОРОДНІЙ, випускник радіофізичного факультету 1972 р., директор Інституту теоретичної фізики імені М. М. Боголюбова НАН України,

віце-президент НАН України, Голова Наглядової ради університету.

ВІД РЕДАКЦІЇ. У рамках урочистого засідання університетської громадськості, присвяченого 210-й річниці підписання Стверджувальної грамоти про заснування Харківського Імператорського університету було презентовано новий склад Наглядової ради.