Середа, грудня 06, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська

Група моя студентська

 

Квінтесенція ерудиції та дружності

Кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства геолого-географічного факультету виховала чудову групу ГЦ-52. На  першому етапі конкурсу у минулому семестрі на кращу студентську групу серед природничих спеціальностей група посіла почесне друге місце із загальним результатом 159 балів. Куратор групи Катерина Юріївна СЕГІДА:

- Ми навіть не збиралися брати участь у конкурсі. А коли все ж подали заявку - не розраховували на такий результат. «Срібло» на конкурсі - це внесок кожного студента та заслуга усього колективу нашої кафедри. На час участі у конкурсі група складалася із 40 студентів, серед яких 13 іноземних та 27 українських. Середній бал успішності складав 4,1 бали. Наразі всі студенти захистили дипломи на «відмінно» та «добре». Катерина Кравченко, Ірина Буханець, Юлія Горбунова та Олексій Чуєв отримали червоні дипломи. Євгенія Сінча брала участь у стажуванні за міжнародним обміном у Китаї. Високі показники має група у науково-дослідницькій роботі.Юлія Горбунова - переможниця університетського конкурсу наукових робіт,  Олексій Чуєв - переможець регіонального конкурсу. Всі студенти групи - активні учасники дискусійного  клубу  геолого-географічного факультету. Хлопці та дівчата мають публікації у солідних фахових виданнях та виступи на міжнародних та всеукраїнських конференціях.

- Катерино Юріївно, а якою громадською роботою може пишатися група?

- Наша студентська група - справжній колектив. Ми залюбки проводимо час разом. Ми географи, тому любимо мандрувати регіонами України, виїздимо на природу, відвідуємо екскурсії, влаштовуємо тематичні свята, спільні прогулянки та дружні обіди. У творчій діяльності хочу виокремити чудову танцівницю Юлію Горбунову, чудову співачку Богдану Слюту та Юй Ян, дівчину,  що і співає,  і танцює. Юлія Бітюк - учасниця команди факультету з волейболу, що посіла 3 місце на університетських змаганнях. Євген Шпак - учасник факультетської команди з легкої атлетики. Староста групи Костянтин Боровик, студентський декан, член студентської ради та голова ради гуртожитку.  І він же - староста групи:  «У нас дуже дружня група. Єдиний конфлікт, який у нас може виникнути -  це коли ми довго не можемо вибрати місце, де збираємося провести час разом. Група ГЦ-52 – це велика дружня сім’я. Наш високий рівень успішності -   наслідок згуртованості студентів та результат роботи всього колективу кафедри».

К. НОВІКОВА.