Середа, грудня 06, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Улюблений табір!

Улюблений табір!

 

«Літо, сонце, пляж, тусовка - зустрічай нас, Фігуровка!»

Влітку Профком студентів, аспірантів та докторантів провів конкурс на кращий слоган для студентського табору «Фігуровка». Тож учасники - студенти та аспіранти, члени профкому - вигадували цікаві, креативні, «спекотні» слогани для свого улюбленого табору. У цей же день було оголошено 10 переможців, яких нагородили безкоштовними квитками на концерт гурту «Океан Ельзи». Згадаємо щасливчиків: Валерія КОЛОДЬКО зі слоганом: «Фігуровка - Вам буде, що згадати!»; Кароліна ФОМЕНКОВА, яка зауважила: «Відпочивати добре, а добре відпочивати - у Фігуровці»; Роман КНЯЗЄВ, старожил «Фігуровки»: «Фігуровка: тут немає чужих, є лише новенькі!»; Стася ПОГОРЕЦЬКА, яка впевнена: «Фігуровка - місце, де завжди добре»; Марія АКУТІНА із запальним слоганом: «Літо, сонце, пляж, тусовка - зустрічай нас, Фігуровка!»; Денис БАРАБАШ із нестримним бажанням: «Була б моя воля, я б прописався у Фігуровці!»; Вікторія КОВАЛЕНКО з віршем: «Фигуровки лучше нету, это знают все на свете! Ты еще там не бывал? Значит, жизни не видал!»; Вікторія ШЕВЧЕНКО зі словами: «Ні на дачу, ні в круїз, літній табір - мій девіз!»; Ілона ДЬОМІНА з поетичними рядками: «Не знаешь где? Не знаешь с кем? Бери друзей, спеши скорей! В вашем лете мало толку, Приезжайте в Фигуровку!»; Богдана КАЛЬНИЦЬКА із впевненим зауваженням: «Ти створений для відпочинку, як Фігуровка створена для тебе!».

А ось і наші креативні «фігуровці» із переможними квитками на концерт! Впевнені, що відпочинок у «Фігуровці» видався не менш насиченим та несподіваним, ніж ці слогани!

Є. ПРОРВІНА.