П'ятниця, липня 19, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Студентське самоврядування

Ділова гра, присвячена проблемам самоврядування, пройшла нещодавно на факультеті психології. С. Г. ЯНОВСЬКА, заступник декана з виховної роботи: «Ідея проведення такої гри виникла у нас одразу після того, як нещодавно були прийняті зміни до закону «По освіту» які передбачають, що студентські самоврядні організації матимуть більше прав, ніж раніше: тепер вони мають право брати участь у засіданнях Вченої ради університету, отримують фінансування власних заходів. Ми вирішили дізнатися, чи готові наші студенти до такої відповідальності, чи вміють вони приймати рішення, чи вміють знаходити спільну мову між собою. За основу гри ми взяли академічну групу, яка є одиницею університетського самоврядування».
Всі студенти із завданням впоралися, але ми, на жаль, могли бачити, що наші студенти дуже звикли до контролю з боку деканату, і не досить готові до того, щоб приймати рішення, самим. І далі плануємо проводити подібні ігри». Участь у грі взяли понад 20 студентів з різних факультетів.


Рубрику веде А. ШИВЕ.