Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет комп’ютерних наук

Факультет комп’ютерних наук

Факультет готує висококваліфікованих розробників програмного забезпечення, програмістів, системних аналітиків і адміністраторів, фахівців у галузі комп’ютеризованих систем управління, безпеки інформаційних і комунікаційних систем, використання інформаційних технологій в експериментальних дослідженнях та комп’ютерному моделюванні.

У структурі факультету п’ять кафедр: «Моделювання систем і технологій», «Теоретичної та прикладної системотехніки», «Безпеки інформаційних систем і технологій», «Електроніки та управляючих систем», «Штучного інтелекту та програмного забезпечення».

Термін навчання на факультеті складає чотири роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», два роки - за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» за спеціальністю «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» та один рік - за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» і «магістр» за спеціальностями «Інформаційні управляючі системи та технології» та «Комп’ютерізовані системи управління та автоматики».

Факультет має тісні зв’язки з провідними вітчизняними та зарубіжними ІТ-фірмами, що дає можливість мобільно відстежувати новаторські тенденції в комп’ютерних технологіях, а також на ранній стадії навчання шляхом стажування в реальних умовах поряд з класичною університетською освітою отримувати практичні навички.

Випускники факультету затребувані у провідних наукових, проектних, науково-виробничих центрах України та інших країн світу, а також у фірмах і організаціях будь-якої галузі та форми власності. Виробнича діяльність наших випускників пов’язана зі створенням, модифікацією, адмініструванням та комплексним забезпеченням інформаційної безпеки комп’ютерних систем, мережевих баз даних, а також із забезпеченням Інтернет-технологій, упровадженням комп’ютерного управління та новітніх інформаційних технологій у різних галузях науки, техніки та суспільства.

Проф. В. ЛАЗУРИК, декан факультету комп’ютерних наук.