Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультет іноземних мов

Факультет іноземних мов

Здійснює підготовку фахівців за напрямом «Філологія» та спеціальностями «Іноземна мова та література», «Переклад». Студенти навчаються за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр».

На факультеті викладаються англійська, німецька, французька, іспанська, китайська, а також італійська та японська мови. Вивчаються фундаментальні та професійно орієнтовані дисципліни: зарубіжна література, літературознавство, країнознавство, мовознавство, латина, лексикологія, теоретична граматика, стилістика, теорія та практика перекладу, педагогіка, методика викладання іноземної мови, культура мовлення, інформатика та інші предмети.

Студенти мають можливість навчатися за грантами у закордонних університетах і покращувати знання у Харкові: у Будинку Нюрнберга, Французькому центрі та Інституті Конфуція. У нас є комп’ютерні класи з виходом в Інтернет та єдиний в Україні клас синхронного перекладу. У навчанні використовуються сучасні інформаційні технології.

Активним є культурне життя нашого колективу: це - студентська та викладацька художня творчість, святкові вечори, дні факультету та кафедр, це вагомі спортивні досягнення студентів, призові місця у конкурсах Alma Mater та «Красуня університету». Дуже серйозно ми ставимося до виховної роботи.

Ми пропонуємо такі форми навчання: денну, заочну, паралельну та перекваліфікацію (другу вищу освіту). Випускники мають право роботи з двома і більше іноземними мовами, адже на факультеті існує можливість вивчення інших іноземних мов згідно ліцензії як додаткова платна послуга з освіти. Наші випускники - це блискучі викладачі, які працюють у навчальних закладах різних рівнів, науковці, відомі журналісти, діячі культури, перекладачі, співробітники дипломатичних представництв та відділів міжнародних зв’язків, управлінці фірм у нашій країні та поза її межами.

Телефон для довідок: (057) 707-52-47, е-mail: іnуаz@univer.кhаrкоv.uа, сайт: http:/www-foreign. univer.кhаrкоv.uа/іndeх_uа.htm

Проф. В. ПАСИНОК, декан факультету іноземних мов.