Четвер, червня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Ірина ЗАПОРОЖЕЦЬ - 100 балів!

Доц. О. В. ЛЕБІДЬ, кафедра фізичної хімії. Олександр Валентинович, читав лекції та вів практичні з фізичної хімії у третього курсу хімічного факультету.

- Олександре Валентиновичу, якою була успішність студентів протягом семестру?

- Якщо судити про відвідуваність студентами лекцій, то вона була досить високою. Якщо вести мову про групу  Х-132,  в якій я проводив практичні заняття, то, як і звичайно, є студенти, які краще себе проявили, є ті, хто працював на нижчому рівні. Якщо дивитись за формальними підсумками, то на момент складання іспиту більшість студентів залік отримала. Не отримали заліку та не були допущенні до складання іспиту п’ятеро студентів, з яких двоє просто фізично були відсутніми на заняттях і вже є наказ про їх відрахування. Ще одного було пізніше допущено до складання іспиту, а двоє і на даний момент не допущені. Оскільки цей курс порівняно великий, 68 чоловік, то така кількість недопущених, в принципі, не така вже і велика. В цілому успішність за семестр була нормальною.

- Як студенти показали себе на іспиті?

- На іспиті -  по різному. Дуже контрастні результати. По-перше, в цьому році є абсолютно максимальний результат - 100 балів. Такого я не пригадую за багато років, що ми проводимо заняття та іспити у такій формі. Я, навіть, не знаю, чи була оцінка 100 балів із фізичної хімії взагалі коли-небудь у кого-небудь. Але  цього року така оцінка є у Ірини Запорожець. Мене результат не дивує: студентка дуже успішна та  відповідальна. До навчання ставиться серйозно. Окрім Ірини оцінку «А» із фізичної хімії отримали п’ятеро студентів. Але були і дуже слабкі результати. Загалом після складання іспиту дев’ятеро не набрали потрібної кількості балів і один, якого до першого складання іспиту не було допущено. Тобто перескладали екзамен 10 студентів, з них - шестеро успішно і четверо склали іспит тільки з третьої спроби.

Розмовляла  Анна ЩЕРБАК, наш кор.