Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

На все життя!

Півтора роки у шлюбі…


ВІД РЕДАКЦІЇ. Рік тому ми вам розповідали про молоду сім’ю Ніколенків. Два закохані серця знайшли один одного й поєднали свої долі назавжди. Юлія та Олег... Вона вчиться на третьому курсі юридичного факультету Каразінського університеті, а він уже працює в Полтаві. Як же вони зараз поживають?

Тепер у них уже є прекрасна донечка Софія, яка наповнює життя Юлії та Олега щастям.

Юлія:

- Одружені вже півтора роки. Олег уміє дивувати, це мені в ньому й подобається найбільше, адже обожнюю казки, вірю в дива. Тому він й дарує мені завжди щось особливе й незвичайне. Характер у нього складний, але я теж не подарунок. Тому цей рік був для нас дуже важким. Казки закінчуються. Ми не зовсім були готові до подружнього життя. Олег часто хотів посидіти зі своїми друзями. А мені хотілося, щоб він був поряд. Побут був причиною наших сварок. Може була причина і в нашій егоїстичності. Хоча ми і дуже кохаємо один одного, я не уявляю своє життя без нього, але був час, що ми просто жили окремо, дочку виховувати мені допомагали батьки, а він іноді приходив у гості.

Але так вічно продовжуватися не могло. Одна справа, коли це стосується двох дорослих людей, інша справа, коли є вже маленьке чудо. Може час допоміг зрозуміти Олегові і Юлії, що найважливіше - це їхня сім’я. У кожної пари бувають важкі моменти у житті, але Ніколенки це пережили. Вони навчилися знаходити компроміс та взаєморозуміння. А коли у них є така маленька квіточка, як Софія, то і взагалі сваритися нема сенсу. Є сенс жити, любити один одного та створювати прекрасне майбутнє для своєї дитини.

Юля та Олег підходять один одному. Хоча вони кажуть, що їхня пара така ж, як і всі, але я бачу в них щось особливе… Тепер їхні очі світяться від щастя. А Олег з такою ніжністю дивиться на Юлію, що не знаєш, куди ховатися від такого яскравого світла кохання. Ось тепер, коли вони відчули справжні труднощі сімейного життя, змогли їх подолати, вони вже справжня сім’я!

О. СОЛОНЕЦЬ.