Четвер, червня 20, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

AB IGNE IGNUM!

Від вогню - вогонь!

Мій улюблений вчитель. У його руках майбутнє нашого міста, нашої України, кожного з нас. Віддавати іншим свої знання, бути порадником і взірцем -  не кожен може стати справжнім Вчителем. Справжній взірець вихователя - мій класний керівник, вчитель української мови і літератури - Тимченко Валентина Іванівна. Я їй дуже вдячна, вона завжди підтримує та допомагає всім. Учитель  історії України, всесвітньої історії та правознавства - Тельна Світлана Миколаївна… Мине декілька місяців і ми попрощаємося із рідною 153 харківською школою, але в серці на все життя понесемо вдячність нашим старшим товаришам. Дві особливості хочу підкреслити у своїх улюблених вчителях: вони - вихованці Каразінського університету, тому є справжніми професіоналами!

…Тельна Світлана Миколаївна навчалася на історичному факультеті, закінчила кафедру нової та новітньої історії. Вона ніскільки не жалкує про свій вибір університету та спеціальності. З гордістю згадує своїх університетських вчителів. Розповідає, як вони  любили свою справу, як вони пишалися своїм університетом, як навчили їх любити альма матер...

Я дуже сподіваюся, що зможу стати частиною цього університету, улюбленого університету Світлани Миколаївни. Минулого року 2014 Світлана Миколаївна стала вчителем року, посіла друге місце в Дзержинському районі. А все тому, що наша вчителька любить дітей, все своє життя присвятила роботі з дітьми. І в школі  почуває себе як вдома,  відпочиває тут  морально, думаю про те, щоб навчити учнів новому. Побажання Світлани Миколаївни: «Я бажаю Харківському національному університету імені В.Н.Каразіна тільки процвітання, щоб він існував вічно, щоб моя донька та мої майбутні онуки навчалися саме тут, викладачам - здоров’я та успіху! Кращого університету не має у світі!»

Таміла МАРЮХА, слухач підкурсів «Творчий конкурс».