Неділя, вересня 24, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Члени Наглядової ради

Можливість підтримати рідний університет


ВІД РЕДАКЦІЇ. Продовжуємо розповідати про новообраних членів нової Наглядової ради Харківського національного університету імені В. Н Каразіна. Член ради - випускник хімічного факультету, генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Віталійович КРАСОВИЦЬКИЙ. 


Олександр Віталійович родом з Харкова, вищу освіту здобував на хімічному факультеті ХНУ імені В. Н. Каразіна. У 1990 році заснував видавництво «Фоліо», яке на сьогодні є одним із найбільших та найпопулярніших видавництв країни.


- Олександре Віталійовичу, які знання, здобуті в університеті, допомогли Вам реалізуватися у житті?


- Навчання на будь-якому факультеті університету дає змогу студентові розширити власний кругозір. Він здобуває можливість отримати купу знань з різних галузей. Цією можливістю у свій час я скористався. Також під час навчання в університеті я навчився систематизувати інформацію, що надзвичайно важливо у подальшому житті.


- Кого з свої вчителів Ви пам’ятаєте?


- Я надзвичайно вдячний моєму науковому керівникові, нині проректору з науково-педагогічної роботи, доктору хімічних наук, професору Юрію Валентиновичу ХОЛІНУ. Він стимулював мене до навчання, до активної наукової роботи. Зараз я розумію, що це не було зайвим.


- Чи підтримує зв’язки Ваше видавництво з університетом?

 

- Так. Видавництво «Фоліо» активно випускає книги, написані співробітниками університету.


- Як Ви ставитеся до того, що університетська спільнота обрала Вас членом наглядової ради університету?


- Звичайно, позитивно. Для мене це велика честь і можливість підтримати рідний університет.


М. НІК.