Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

До 20-річчя

офіційної підтримки Європейської Комісії розвитку системи електронного охорони здоров»я eHealth в Барселоні пройшли заходи всесвітнього та європейського масштабу Цій події присвячувалася і міжнародна конференция eHealth 2010, конференция и выставка WoHiT (ІТ в світі охорони здоров»я). Конференція на рівні міністерств охорони здоров»я Євросоюзу під головуванням Іспанії eHealth 2010. В рамках конференції eHealth відбувся і 1-ий глобальний інноваційнний форум eHealth, що зібрав 21 спеціаліста в галузі електронного охорони здоров»я і медичної інформатики з усього світу. Східноєвропейські держави на Форумі представляв профессор медичного факультету Харківського Каразінського університету О.В.Мартиненко.
Конференція і Форум eHealth відзначили, що система електронного охорони здоров»я (eHealth) посідає центральне місце в організації сучасної охорони здоров»я в країнах Євросоюзу, найрозвинутіших країн світу (G7) і развинутих країн Європи і Азії. Відзначалося, що eHealth є еффективним інструментом з поліпшення якості і безпеки медичного обслуговування, що модернізує національні системи охорони здоров»я в напрямку їх найвищої ефективності і адаптації до потреб пацієнтів, лікарів і суспільства. Наступний Форум eHealth заплановано провести в Китаї, як державі, де передбачається разгортання пілотного проекту глобальної мережі системи електронного охорони здоров»я eHealth.


Проф.О.МАРТИНЕНКО, факультет фундаментальної медицини.