Субота, червня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Гімназія №47 - Університету,

місту і державі дарує 83 випускника, три сильних класи… Одна з кращих гімназій Харкова - гімназія №47. Дев’ятеро медалістів. Неодноразові переможці Всеукраїнських олімпіад, конкурсів МАН, призерів Всеукраїнського турніру юних біологів Юля Миронова, Іра Вертепа, Ярослав Моря, Дар’я Якубенко, Денис Савельєв, Андрій Шанін, Аліна Горбачова, Дар’я Кущова, Євгеній Пархоменко, Олексій Федоренко, Кристина Шарапова… Десятки юнаків та дівчат внесені до Почесної книги «Золотий фонд Дзержинського району». Переможці спортивних міських змагань, творчих конкурсів…


Розумні, ініціативні, відповідальні, креативні, цілеспрямовані і творчі особистості -  вони увійдуть в історію гімназії,  як слава і гордість прекрасного колективу альма матер. Маємо надію, що більшість із них стануть такою ж гордістю і Каразінського університету. А приклади для цього у випускників 47-ої є гідні. Кіося Євген і Сапожникова Лєра, Морін Даша і Борис Петров, Таня Мілашенко і Наталя Дукарова, Колоколова Настя і Аня Зелененька, Таня і Катя Лемішко, Краснова Марина і Даша Шалигіна …. Багато-багато інших, які блискуче продовжили естафету якісної зміни абітурієнтів Харківського класичного університету.

Адже Каразінський і 47-му пов’язує міцна і вірна дружба. Директор Ніна Олександрівна КЛИМЕНКО, викладачі гімназії високо оцінюють випуск-2015 і покладають надію, що всі, хто продовжить навчання в Каразінському високо нестимуть марку 47-ої і Університету.