Вівторок, червня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Харків, гімназія № 55

Пріоритет - класичному університету

Девіз Харківської гімназії №55 звучить так: «Дорогу знань прокладаємо через творчість до розвитку, через виховання до духовності, через навчання до успіху!»

Директор гімназії №55 І. П. ДЕМЕНТЬЄВА:

- Цього року наша гімназія випускає два одинадцятих класи, 65 учнів. Всі випускники збираються вступати до ВНЗ. Дванадцять учнів претендують на нагородження золотими та срібними медалями. Серед випускників особливо слід відмітити таких учнів, як САМОЙЛЕНКО Олеся - неодноразовий призер обласних олімпіад з інформаційних технологій та економіки, ЄВЧЕНКО Богдан - призер обласних олімпіад з інформатики, інформаційних технологій та математики, ЖЕСТОВСЬКИЙ Сергій - призер обласних олімпіад з трудового навчання (2013, 2014 роки), ПРИЙМАК Аліна - неодноразовий призер конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції «Історія України», «Археологія», призер міського турніру юних правознавців, юних істориків, районних олімпіад з історії, англійської мови, ОНИЩЕНКО Марія - призер районних мовознавчих конкурсів та олімпіад, олімпіад з біології, БАБЕНКОВА Анастасія - призер районних мовознавчих конкурсів, конкурсів виразного читання, ЧЕРКАСОВ Андрій - призер районних олімпіад з економіки, конкурсу-захисту Малої академії наук в секції «Економіка», ВОЛКОВ Михайло, БАБІЙЧУК Денис, КОЧІНА Катерина, ГОЛИШЕВСЬКА Юлія - переможці хімічних конкурсів, турніру юних хіміків, олімпіад з хімії. Наша гімназія дає міцну базу знань з предметів природничо-математичного напряму, майже всі наші минулорічні випускники вступили до ВНЗ та успішно навчаються. Пріоритет завжди у  ХНУ імені В.Н. Каразіна - щорічно до нього вступає значна кількість випускників на факультет комп’ютерних наук, хімічний, механіко-математичний, біологічний, історичний факультети та інші. Я, власне, сама є випускницею фізичного факультету цього університету. Наша гімназія завжди відкрита для співпраці з викладачами, студентами та випускниками ХНУ імені В.Н. Каразіна. Щорічно студенти проходять педагогічну практику на базі гімназії і деякі з них після закінчення університету обирають Харківську гімназію № 55 для роботи вчителем.

А. КОЗЛОВА