Вівторок, грудня 05, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Перший у списку

Кращий на мехматі


ВІД РЕДАКЦІЇ. Мехмат може пишатися: тут сьогодні навчаються троє призерів Міжнародної олімпіади з математики - тут і золото, і бронза, і срібло… Денис СМИРНОВ - першокурсник механіко-математичного факультету, перший у списку зарахованих. Він - учасник  турніру Всеукраїнських математичних боїв у Києві, а також  Міжнародного турніру «Romanian Masters in Matimatics», де завоював бронзу. ЗНО з математики за поглибленим рівнем та звичайним, і обидва склав на 200 балів.

Денис СМИРНОВ: «До п’ятого класу я жив у Охтирці, а з переїздом до Харкова моя мама за об’явою знайшла 27 фізико-математичний ліцей. Любов до математики мені прищепив викладач з математики ліцею Сергій Олександрович Ліфіц, який зміг заохотити мене до навчання та показав, що математика може бути цікавою. Після семи років олімпіад, я став перед вибором майбутньої професії. Звісно, вирішив вступати на математичну спеціальність. А так, як я відвідував гуртки на базі Малого Каразінського університету, які вели Анастасія Валеріївна Лисакевич та Олексій Сергійович Щербина. Дилеми з вибором університету у мене не було - Каразінський класичний дає дуже високий рівень підготовки спеціалістів. А моя кафедра вищої математики та інформатики складається з професіоналів. Перші тижні в університеті пройшли захоплююче, особливо сподобалися заняття, які ведуть Олександр Леонідович Ямпольський та  Володимир Кирилович  Дубовий».

А.СПАСІБКО.