Понеділок, грудня 11, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Від нашого власного кореспондента

Гай Лараме: спосіб утилізації старих книг


ВІД РЕДАКЦІЇ. ПРОДОВЖУЄМО нову рубрику. Тут у нинішньому навчальному році зустрінетеся із надзвичайно цікавими замітками, зробленими нашими власними кореспондентами  у різних куточках планети, куди закидало цього літа наших студентів і викладачів. Слідкуйте уважно за рубрикою. Не пожалкуєте! Із уславленого Кембриджа вміщуємо  замітку, зроблену нашим власкором О. НОВИКОВОЮ у книжковій крамниці видавництва «Кембридж-прес».

Ніколи не замислювалися, куди подіти старі книги, які стали нікому не потрібним гамузом?  А  ось канадський художник Гай Лараме запропонував людству новий спосіб утилізації  або ж продовження на багато років вперед життя геніального витвору людського розуму. Останнім часом художник  відкрив новий проект - вирізання ландшафтів та архітектуру зі старих книг. Подивіться… Роботи Лараме викликали широку  популярність та інтерес у всьому світі.  Коли ми вперше зупинили погляд на таких витворах мистецтва, виставлених у вікнах книжкового  магазину «Кембридж-прес», були зачаровані незвичністю та унікальністю цих творів… Стояли довго-довго і не могли відірвати погляд. І ще багато разів поверталися до цих шедеврів…. Враження неповторні і незвичайні. А роботи майстра продовжують дивувати світ, особливо його дві серії робіт -  Biblios та Велика Китайська стіна.