Неділя, червня 23, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Студентське самоврядування

Обрано  студентське керівництво

Обрано голову Студентської ради − студента факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем Євгенія Лобанова. Таємні вибори керівництва Студентської ради студмістечка університету обрали головою Студентської ради гуртожитку № 10 студента соціологічного факультету Михайла Алєксєєнка.

ЩОБ ВИ ЗНАЛИ. Студентське самоврядування є невід’ємною частиною управлінської діяльності університету. Зокрема органи студентського самоврядування університету сприяють вихованню духовних цінностей, громадянської свідомості та моралі у студентів, які навчаються в університеті, забезпечують захист їх прав та інтересів; беруть участь в управлінні університетом, в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної та навчально-виховної роботи, у забезпеченні та контролі якості освітнього процесу тощо.

Звітно-виборча конференція студентів університету

заслухала  звіт Студентської ради університету за 2014/2015 навчальний рік, представлений Андрієм Лавреновичем, щодо діяльності Студентської ради студмістечка у  навчальному році, що минає.  Ректор академік В.С.Бакіров  подякував всім попереднім керівникам студентського самоврядування за проведену роботу в урізноманітненні студентського життя, всебічному розвитку молоді. Він підкреслив, що подібні зустрічі мають відбуватися якомога частіше. У рамках конференції було затверджено кандидатів до складу Студентської ради, Студентської ради студмістечка, делегатів до складу Вченої ради та Конференції трудового колективу університету, порядок проведення прямих таємних виборів представницьких та виконавчих органів студентського самоврядування, а також заслухано план роботи Студентської ради на 2015/2016 навчальний рік.

О.НОВИКОВА.