Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Інтерв’ю для Вас

Тільки вперед за перемогою!

З 12 до 17 жовтня 2015 р. у місті Вейлє (Данія) проходив чемпіонат Європи з настільного тенісу. Студентка 4 курсу соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу Марина Литовченко стала бронзовим призером змагань у одиночному розряді серед спортсменів з обмеженими можливостями.

Варто додати, що Марина − неодноразова чемпіонка України, переможець багатьох міжнародних турнірів серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, бронзовий призер чемпіонату Європи у командних змаганнях, а також кандидат на участь у Параолімпійських іграх, що відбудуться у 2016 році в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Вона погодилася поділитися з нами своїми думками стосовно перемоги:

− Той факт, що я стала бронзовим призером, не може мене не радувати. Але це неідеальний результат, хотілося б більшого. Кожен з супротивників був достатньо сильним, тому важко було передбачити на яке місце я можу претендувати. Але я можу сказати, що мій настрій був: «тільки вперед за перемогою!»

Тренування перед чемпіонатом проходили за вже звичною для мене схемою. Були вечірні тренування у Харкові, інколи я приходила одразу після пар за півтори години до початку тренування ті відпрацьовувала на «гарматі» елементи гри.  Це спеціальний робот, який викидає велику кількість м’ячів. Крім того, я відпрацьовувала подачі та інше. Результати моїх тренувань закріплювалися на турнірах, які проходили у вихідні дні у Харкові, а також на регіональних змаганнях у Миколаєві, у яких брали участь спортсмени з різних регіонів Миколаєва та Херсона.

− Чи важко займатися настільним тенісом?

− Усюди є свої труднощі як у житті, так і в спорті. Я вдячна за перемогу своєму тренеру Олені Валеріївні Ковтун, а також друзям, одногрупникам, які завжди підтримують і вірять у мене та мою перемогу! Крім того, хочу подякувати своєму факультету. Соціологічний, ти − найкращий!

− Хто привітав тебе з перемогою?

− Мої рідні, друзі, тренери. В університеті мене привітали усі викладачі мого факультету, а також декан Мурадян Олена Сергіївна.

Л. ЩЕРБАК.