Понеділок, грудня 11, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Спорт

Вітаємо!


Студент 4 курсу радіофізичного факультету Максим МАСЮК став чемпіоном України з пауерліфтінгу (вагова категорія до 67 кг) з результатом у сумі триборства 680 кг. Цей результат більш ніж у 10 разів перевищує власну вагу спортсмена. У жимі штанги лежачи він встановив новий рекорд України – 190,5 кг.


Кубок ректора


Студентська команда економічного факультету стала переможцем 11 Кубку ректора університету з міні-футболу. У фінальному матчі економісти з рахунком 4:2 перемогли команду випускників університету. Кращим гравцем фіналу став студент 5 курсу економічного факультету Дмитро ТИМЧЕНКО. Цього року у турнірі на Кубок ректора з міні-футболу змагались 19 студентських команд та 2 команди випускників університету.


60-а студентська Спартакіада університету


Завершилися змагання з тенісу за програмою 60-ї студентської Спартакіади університету. У жіночому турнірі змагались 9 команд, перемогла команда юридичного факультету, на другому місці команда механіко-математичного факультету, бронзу вибороли студентки хімічного факультету. У чоловічому турнірі кращою з 12 команд стала команда соціологічного факультету, срібло у економістів, бронзові медалі – у команди факультету іноземних мов. Чемпіонами університету у особистому розряді стали Марія ДУБИНСЬКА (ММФ) та Іван КАРАСЬОВ (соціологічний факультет)


Волейбол


Завершився волейбольний турнір серед хлопців за програмою 60-ї студентської Спартакіади університету. У турнірі брали участь десять команд. Перше місце посіла команда геолого-географічного факультету, друге – команда ММФ, третє – ІВТ.


Кубок студентського профкому


з бадмінтону завершився нещодавно. У кубку брали участь11 команд. Перше місце виборов ФТФ, друге – соціологічний факультет, третє – ММФ. Кращими гравцями визнані І. ШАПОВАЛ (ФТФ), Д. МУХІН (Соціологічний факультет). Вітаємо!


Рубрику веде А.ЧАЛА.