Понеділок, грудня 11, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Ми шукаємо таланти!

У квітні ми стали учасниками фестивалю «Молода поезія», який відбувся у культурному центрі «Юність». Його з 1995 року проводить Управління в справах сім’ї та молоді Харківської облдержадміністрації разом зі Спілкою письменників України в рамках «Декади творчої молоді». Засновники ставлять перед собою благородну мету: сприяти творчому зростанню здібної молоді в галузі художньої літератури, виявляти, відзначати і підтримувати молодих письменників Харківської області. З року в рік такі огляди увінчуються виданням щорічного літературно-художнього альманаху “Левада” і серії книг молодих авторів “Молода Слобожанщина”. Все це чудово і похвально, але цього разу ми стали не просто свідками, а й учасниками безвідповідального ставлення до підготовки і проведення фестивалю.
На жаль, на свято навіть натяку не було – музика відсутня зовсім, авторам не сказали банальної подяки чи слів вітання, а поважні члени журі сиділи на стільцях і робили записи на колінах. Самі ж члени журі робили неабиякі помилки у своїй мові. І все «свято» було не свято. Чому ж так?


А. АЛЬОШИЧЕВА, Т. БОБИЛЬОВА, першокурсниці відділення журналістики.