Понеділок, грудня 11, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

"Назустріч один одному"

Саме таку назву має новий відділ університету, який є унікальним проектом співпраці Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та ФК «Металіст». Нещодавно відбулася його урочиста презентація. Що ж собою являє ця структура, яка її мета нам розповів Руслан ЗАБРОДСЬКИЙ, координатор проекту.
- Ідея створення такого проекту була зі сторони ФК «Металіст». Віль Савбанович БАКІРОВ, ректор університету з легкістю її підхопив. Поступово підключилися більшість вузів Харкова. «Назустріч один одному» – є унікальним проектом, оскільки в інших містах України такого ще не проводилося, і являє собою результат тісної співпраці футбольного клубу і нашого університету.
– Яка структура нового відділу?
– Проект розділений на три основні напрями: куточок «Металіста», який знаходиться в аудиторії 2-52, який буде повністю забезпечений меблями, технікою, представлена символіка ФК і т. п. Вперше у нашому університеті серед інших внз як Харкова, так і України, відкривається така аудиторія. У цьому напрямі працюватимуть координатори, які займатимуться реалізацією і популяризацією спорту, зокрема футболу. Так само реалізовуватимуться клубна символіка, студентська символіка, пов'язана з футбольним клубом. Реалізовуватимуться квитки на домашні матчі, ціна яких складає лише 10 гривень у 28-29 секторах ОСК «Металіст» - це так звані студентські сектори.
Також у рамках проекту діятиме такий напрямок як «Студенти Євро-2012», мета якого – надати максимум кваліфікованих студентів, які зможуть брати участь у волонтерському русі під час Євро-2012. На даний момент відомо 17 напрямів волонтерства у Харкові. ФК «Металіст» безпосередньо прийматиме певні матчі Євро-2012, тому хотілося б бачити кваліфікованих волонтерів. Наше завдання – їх підготувати. Наші координатори з питань Євро-2012 спочатку навчатимуться самі, а потім готуватимуть студентів.
Також буде проводитися так звана «Студентська ліга» – унікальний студентський кубок – «Student cub 2010», який проходитиме у Харкові під егідою ФК «Металіст» та Харківського університету. Університет в «Студентській лізі» представлятимуть дві команди. Наше завдання – підібрати хороших футболістів, форму, зібрати команду підтримки, яка потім могла потім отримати приз від ФК за кращу групу підтримки.


В. ЖЕДЕНКО.