П'ятниця, червня 14, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Інтерв’ю в номер

«Як ми працюємо…»  − Д.О. ЛОБАНОВ, директор Центру


ВІД РЕДАКЦІЇ. Як ми і обіцяли, після завершення «тижня кар’єри» надати вам інтерв’ю із Дмитром ЛОБАНОВИМ, директором університетського Центру працевлаштування випускників та студентів. За п’ять років роботи (день народження 1 серпня 2011 р.) Центру було проведено серйозну роботу на даній царині:  ярмарки вакансій, оновлення мережі відповідальних за працевлаштування координаторів  на факультетах, практичні школи та кар’єрні заходи, інформаційні стенди…

− Головна місія Центру працевлаштування − створення необхідних умов для старту та розвитку кар'єри студентами Харківського університету. Все, що ми робимо, підпорядковано одній меті. У Центрі трудяться троє однодумців. Я очолюю колектив з  1 серпня 2011 року. У 2013 році брав участь у Програмі підтримки адміністрування вищих навчальних закладів, що проводиться Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX).  В рамках програми відбулось стажування у Східному університеті штату Вашингтон (Eastern Washington University). З 1 грудня 2012 року заступником директора Центру працевлаштування працює Роман Юрійович Помаз. В 2011 р. закінчив магістратуру геолого-географічного факультету (спеціалізація − «Фізична географія та геоекологія») та бакалаврат економічного факультету (спеціалізація — «Фінанси та кредит»). З 2011 року аспірант кафедри фізичної географії та картографії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна». Смірнова Олена Андріївна − співробітник центру.

− З якими установами Ви співпрацюєте?

− Налагоджуємо контакти із безліччю компаній найрізноманітніших профілів роботи:  IT-компанії, банки, рекламні агентства, агентства з організації свят та ін. Найбільші компанії-партнери: NIX Solutions, Sigma Ukraine, FulcrumWeb. Кожен студент університету має змогу знайти роботу за спеціальністю. Ось лише на даний момент  на нашому сайті пропонується понад  150 вакансій для студентів Каразінського.

− Перерахуйте, будь ласка,  заходи  проведені центром за минулий рік?

− Напевно, слід відмітити традиційні найбільш масшабні заходи: Karazin HR School, презентація HotSpot English School, IX та Х Ярмарок Вакансій, Karazin Business School, Старт кар’єри в економіці.

− І останнє запитання: скільки студентів та випускників працевлаштовані завдяки діяльності нашого Центру?

−  Конкретну цифру складно назвати, адже, на жаль, працедавці не дають зворотного зв’язку. Самі випускники часто відвідують тематичні заходи, стежать за оновленням бази вакансій на нашому сайті і самостійно знаходять роботу. Ми  слідкуємо за результатами працевлаштованих студентів, самі тримаємо під своєю увагою наших випускників. Ось нещодавно пройшло урочисте вручення дипломів магістрам фізико-технічного та фізико-енергетичного факультетів. Всі 100% з них працевлаштовані, всі затребувані. Нині завершується «Тиждень кар’єри» − «Karazin career week», в рамках якого пройшов ювілейний  ярмарок вакансій, ТЕД-конференція, презентації на факультетах роботодавців, спільно із студентським телебаченням університету провести професійне фотографування на резюме для студентів і завершує тиждень − захід «Професій майбутнього».

− Дякуємо за розмову.

А.СПАСІБКО.