Понеділок, грудня 11, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ПС-22 – стануть професіоналами

…Староста групи Аліна ФОМЕНКО: «Для того, щоб стати кращою групою факультету слід відповідати певним вимогам. Під час конкурсу студентських груп визначається рівень успішності групи, активність культурно-масової, спортивної, наукової роботи. Наприклад, наша група стала найкращою за всіма цими критеріями: середній бал – 3,9, дев’ятеро з 18 отримують стипендію, беремо активну участь у конкурсі «Альма матер», Олена ГРИГОРЕНКО займається волонтерством, Анна БОРОДКІНА виборола друге місце у Харківських змаганнях з танців, Катя ТАНІЧЕВА брала участь у чемпіонаті України з танців, у Міжнародних змаганнях, Анастасія ДЕРЕКА - у Кубку Мера Харківської області та у кубку України з танців, посіла друге місце у чемпіонаті України, ми з Катею БУТЕНКО граємо в шашки і посіли четверте місце в університеті».
Найактивніший спортсмен - Олексій ВОРОТИЛІН: має третє місце у чемпіонаті України з водного туризму, тричі чемпіон Харківської області з водного туризму, брав участь у чемпіонаті України з гірськолижного спорту, у Міжнародному фестивалі з лижних видів спорту, відкритому чемпіонаті Росії з віндсерфінгу, він - міжнародний тренер з водного туризму. Більша кількість студентів з ПС-22 – члени СНТ, Аліна ж посіла друге місце в Каразінському конкурсі наукових робіт з психології.
Я пересвідчилася, як багато часу мої нові знайомі проводять разом: походи на природу, влаштування свят, посвят… Душа усі цих заходів – куратор, доц. Н. В. БАРІНОВА. Разом вони відпочивають, обговорюють плани на майбутнє, влаштовують культпоходи до театрів та кінотеатрів. Все це їх об’єднує, робить справжніми друзями, які підтримують один одного, допомагають у навчанні.
Доц. Н. А. БАРІНОВА: «Мої підопічні дуже цілеспрямовані. Це студенти, які хочуть знань, хочуть навчатися, стати справжніми професіоналами, і це у них неодмінно вийде. Багато хто з них вже сьогодні розставив для себе пріоритети. Аліна ФОМЕНКО – двигун групи, гарно виконують свої обов’язки. Мені комфортно співпрацювати з цією групою».


Про успіхи групи ПС-22 дізнавалася А. ЧАЛА.