Середа, листопада 29, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Як ми відпочиваємо!

Студенти штурмують Говерлу

ВІД РЕДАКЦІЇ. Студенти відпочивають активно!!!. Так,  філологи та радіофізики піднялася на найвищу точку України - гору Говерлу висотою 2061 м. Вершина, яка є викликом для кожного українця! Мандри наших студентів почалися з Києва, де вони стали частиною studtravelfamily, в такій родині загалом зібралися студенти з різних куточків України (Харкова, Полтави, Києва).


Наш підйом каразінців тривав трохи менше трьох годин, але труднощів на  шляху було достатньо. Ми боролися з природою та власними страхами. І ось…довгоочікуваний фініш - вершина Говерли, звідки чудово проглядається увесь Чорногорський хребет, Івано-Франківськ, Рахів, Снятин та румунське місто Сигету-Мармацієй. У підніжжя Говерли бере початок бурхлива річка Прут. Неподалік знаходиться 80-тиметровий каскадний водоспад та найбільш високогірні озера в Україні - Несамовите та Бребенскул. Схили гори вкриті альпійськими луками та чагарниками, буковими та хвойними лісами.

Юлія ЖУКОВА, студентка другого курсу філологічного зазначає: «Це був ідеальний відпочинок. Мені довелося боротися з власним страхом висоти, з втомою, але те відчуття, яке ти маєш, стоячи у найвищій точці країни - просто не передати словами… Це - щастя!».

Аліна СПАСІБКО, наш спецкор.