Вівторок, червня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Наснаги і наполегливості!

З новим навчальним роком, шановні колеги, студенти, першокурсники!

Наснаги і творчої наполегливості усім нам!

 «Хочеться навчатися! -

Ольга СІЛІНА, першокурсниця факультету математики та інформатики, переможниця Міжнародних олімпіад з математики:

 

- Я хотіла навчатися в Харкові, в Каразінському університеті, на факультеті математики. Багато моїх знайомих розповідали, що тут дають прекрасну математичну підготовку. А математику я люблю з першого класу. У мене добре виходило розв’язувати різні задачі. У дитинстві я ще захоплювалася малюванням, шахами, пінг-понгом, ходила до театрального гуртка. Але зараз вистачає часу тільки на математику. Лише цього року я виборола золоту медаль на 5-ій Європейській математичній олімпіаді для дівчат (EGMO), бронзові нагороди на 57-ій Міжнародній олімпіаді з математики (Гонконг) та Міжнародній математичній олімпіаді в Румунії (RMM). Страшно було лише на першій олімпіаді, а потім звикла. Я випускниця Харківського фізико-математичного ліцею № 27 та Малого Каразінського університету. Дуже хочу навчатися! Мрію займатися корисною справою…»


ВІД РЕДАКЦІЇ: Отож, Харківський національний  університет збагатився ще однією розумницею. А ми починаємо розповіді про кращих із кращих наших наймолодших студентів. Не пропустіть у наступних номерах.


К. МОСЬПАН.