П'ятниця, червня 14, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Міжнародний день студентів

Щастя - поняття особливе

ВІД РЕДАКЦІЇ. Сьогодні святкуємо Міжнародний день студентів. 30 вересня Євгенія ЛОБАНОВА, голову Студентської ради Каразінського університету, обрали головою Харківської обласної студентської ради. П’ятикурсник радіофізичного і магістрант «Каразінської школи бізнесу» дав нам ексклюзивне інтерв’ю.


- Євгене, вітаємо з таким високим призначенням!

- Дякую! Намагатимуся виправдати довіру. Упродовж перших двох років навчання був волонтером на різних заходах, розробляв і започатковував власні проекти. Згодом став заступником голови Студентської ради, а у 2015 році обійняв посаду її голови. Нещодавно відвідував «Молодіжний форум 2016», де виступив із доповіддю: «Студентське та учнівське самоврядування як практична школа лідерства». Харківська молодь - нерозкритий потенціал, у моїх планах  - низка культурно-масових заходів, які покликані об’єднати студентів усіх вищих навчальних закладів міста. Цього року створюватимемо лігу КВН нового рівня. Себе зможуть проявити як початківці, так і відомі команди Харкова. До новорічних свят збираємось влаштувати безкоштовний зимовий бал для наших студентів. Плануємо продовжити роботу над серйозним проектом з працевлаштування молоді та над сайтом Студентської ради, де будуть зібрані усі міжнародні програми обміну та стажування, цікаві культурні, пізнавальні та суспільні заходи.

- А чи вистачає часу на інші захоплення?

- Вільного часу майже немає. Доводиться поєднувати навчання з обов’язками голови Студради. Плани на майбутнє -  працювати на славу рідного  університету. Пишаюся своїм колективом і вважаю, що такий досвід потрібен. Мені приносить неабияке задоволення те, що я роблю.

Розмовляли  К. БОНДАР, Д. КАЛЬНІЦЬКА.