Неділя, червня 23, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Група моя студентська

Стовідсоткова активність!

Травень цього року був багатим на події в житті нашого університету! На засіданні ректорату відбулося урочисте нагородження переможців Харківського регіонального та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2015/2016 навчальному році. Крім того, визначили переможців конкурсу на кращу студентську групу Каразінського! Серед груп університету перемогу здобула група ГЦ-22!

Студенти групи кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства ще з першого курсу зацікавилися щорічним конкурсом. Шанси на перемогу в них були високі: гарне навчання, багато спортсменів, активна участь в кафедральних та університетських заходах. Здається, що ніхто з них не сидить на місці! Група брала участь у святкуванні Дня факультету геології, географії, рекреації і туризму (квітень 2015 р.); святкуванні НОвого року (грудень 2015 р. та 2016 р.); Дня закоханих (лютий 2016 р.); дня Студента (листопад 2016 р.) та інших заходах та святах.

Кандидат географічних наук, старший викладач кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, куратор групи ГЦ-22 Євгенія Юріївна Телебєнєва: «Група ГЦ-22 характеризується високою згуртованістю студентського колективу! Всі студенти групи беруть активну участь у роботі студентського наукового товариства, різноманітних наукових конференціях та мають наукові публікації. В групі навчаються два кандидати у майстри спорту. Івченко Олександра - кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики та Карасик Владислав - кандидат у майстри спорту з вільної боротьби який має 1-й юнацький розряд.

Деменко Ольга є постійною учасницею художньої самодіяльності факультету та університету. Вона також виступає в університетській команді в номінації стрит-чер - за що й отримала І місце у Кубку Федерації черлідингу України. Карасик Владислав брав участь в університетському «Шоу-конкурсі МІСТЕР УНІВЕР 2016» від факультету геології, географії, рекреації і туризму. Боднарюк Олександр - гравець успішної футбольної команди факультету. Марченко Альона - староста групи та гравець збірної баскетбольної команди факультету, володарка медалі за третє місце. Студентка групи Венгрин Дар’я у 2016 році була обрана студентським деканом факультету. Всі студенти групи беруть ак-тивну участь, як в культурних так і наукових заходах факультету і університету».

Слід звернути увагу і на високу успішність групи! Середній бал за останні дві сесії складає 4,3! Студентка групи ГЦ-22 Венгрин Дар’я у поточному навчальному році стала стипендіаткою Харківського міського голови «Обдарованість», а також є членом та головою постійної комісії з проектної діяльності Харківської обласної студентської ради.

За свої старання та активну позицію група ГЦ-22 була нагороджена грамотою та має звання однієї з кращих груп Каразінського університету! За свою перемогу, згуртованість та організованість ці студенти вдячні своєму куратору Є. Ю. Телебєнєвій.

Навіть влітку студенти ГЦ-22 не розлучаються! Практику проходили разом і водночас подорожували Україною. Шлях туристів простягався аж на 12 міст, серед яких Львів, Київ, Чернівці, Мукачеве, Ужгород, Рахів, Кам'янець-Подільський та інші куточки України. Бажаємо їм успіхів та нових перемог!

Д. КАЛЬНІЦЬКА.