Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Профспілка діє!

Звітна конференція

Первинна профспілкова організація студентів, аспірантів і докторантів вже у ХХХІХ раз підбила підсумки своєї роботи за рік. 206 делегатів взяли участь у Конференції, під час якої заслухали звіт голови профкому, ревізійної комісії, ухвалили зміни до положення профспілкової організації та положення про Фонд соціальної допомоги здобувачам вищої освіти, внесли зміни у структуру організації, ухвалили новий склад профкому, ревізійної та мандатної комісій.

С. С. МАХНОВСЬКИЙ, голова профкому: «Незважаючи на кризові явища в економіці держави та, зокрема, недостатнє фінансування галузі вищої освіти, профспілковий комітет дотримався всіх основних заходів по забезпеченню соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки. Наступного року, згідно проекту МОН України, очікуються зміни в порядку стипендіального забезпечення та розмірі виплат, зменшиться кількість стипендіатів. Щодо нашого соціального проекту «Каразінська профспілкова картка» маю зазначити, що він налічує вже понад 60 організацій-партнерів».

А. С. СПРЕННЕ, голова ревізійної комісії, доповіла про фінансову діяльність профкому за період з 01.12.2015 р. по 30. 11. 2016 р.: «Основними статтями витрат за звітній період були: матеріальна допомога членам профспілки, їх оздоровлення, спортивна, культурно-масова, організаційна та інформативно-методична робота та ін».

Д. О. БОРТНИКОВА, заступник голови профкому, доповіла про хід виконання Угоди між адміністрацією університету та профспілкою. Також у доповідях були висвітлені аспекти соціально-економічного захисту студентів, оформлення субсидій для членів профспілки-мешканців гуртожитків, надання пільгового проїзду у метро; згадали про багаточисельні культурно-масові та спортивно-оздоровчі заходи для членів профспілки. У зв’язку зі створенням Каразінської школи бізнесу та навчанням у ній членів Профспілки, конференція постановила створити профспілкову організацію студентів цього університетського підрозділу та внести зміни у свою структуру.  У своєму виступі, наприкінці звітної конференції, перший проректор проф. Ю. В. Холін підкреслив успішну діяльність студентської профспілки: «Фактично в університеті немає питання, у розв’язанні якого не брала б участі профспілка».

К. КУПЕР.