П'ятниця, липня 19, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Вища школа - кращі імена!

Каразінці - переможці

ВІД РЕДАКЦІЇ. XVІII обласний  конкурс «Вища школа Харківщини - кращі імена» назвав переможців:  у  номінації «Молодий науковець» - Валерію Михайлівну ТРУСОВУ - доктора фізико-математичних наук, старшого наукового співробітника, доцента кафедри ядерної та медичної фізики ХНУ імені В.Н.Каразіна. Олену Львівну ЛУЦЕНКО - кандидата психологічних наук, доцента кафедри прикладної психології у номінації «Викладач фундаментальних дисциплін».

Доц. О. Л. ЛУЦЕНКО: «Перемогу принесла вдала комбінація наукової, навчально-методичної та організаційної роботи, яку я виконала за останні п'ять років. Таке поєднання академічної активності відповідало критеріям журі конкурсу. Я щаслива, що зробила свій невеликий внесок у спільний результат нашого факультету та університету. Вдячна усім!»

Доц. В. М. ТРУСОВА: «Це перемога моєї команди, в якій я працюю. Нашу лабораторію очолює вчений з великої літери - професор Горбенко Галина Петрівна. Її мудре керування, злагодженість нашого колективу, щоденна наполеглива праця, а також безмежна віра в науку - саме це призвело до нашої перемоги. Нагорода окриляє та мотивує мене до подальшої наукової діяльності. Хочу подякувати від всього серця нашому рідному університету, своєму фізтеху та своїй найкращій команді за підтримку, віру, допомогу та визнання».

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. Не пропустіть в наступних номерах розповіді про іменинниць.

Таїсія ЄРОХІНА.