П'ятниця, травня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Сім.Я. Студентська

Кохання з першого погляду

Вони познайомились, коли заселялися у гуртожиток, і одразу відчули, що це кохання з першого погляду. Ось уже два роки Марина і Марк Хоменки одружені.

Обидва з Донецької області, але зустрілися саме тут, у Каразінському, на радіофізичному факультеті. Створити сім'ю студенти наважилися вже після року стосунків, зрозуміли, що для узаконення їхніх стосунків немає жодних перешкод.

Молодята оселились разом у гуртожитку №2, бо найбільша радість для них - завжди бути поруч. На навчання це ніяк не вплинуло - вони успішно складають сесії, тож і отримують стипендії, а Марк навіть підвищену. Але однією стипендією ситий не будеш, тож Марк, як справжній голова сім'ї, влаштувався на роботу. Працює за фахом -в сервісному центрі ремонту техніки. До речі, 7 жовтня Хоменки відзначали річницю - два роки з найщасливішого дня у житті  - одруження.

Марина Хоменко: «Я вважаю, найважливіше, що ми стали більше часу проводити  разом. Навчаємося на одному факультету, але у різних групах. Любимо вдвох або з друзями  гуляти у парках, ходити в кіно, боулінг, кафе або на ковзанку, також удвох любимо суші. Звичайно ж є і плани на майбутнє і мрії, але це особисте, про що б поки не хотілося говорити, раптом не здійсниться…»

Д. КАЛЬНІЦЬКА.

Доля звела їх ще у школі…

 

ВІД РЕДАКЦІЇ. За статистикою, з 10 молодих людей, які навчаються в ВНЗ, одружуються під час навчання 7 дівчат і 6 юнаків. Студентські шлюби - унікальне мікросередовище, де задовольняються такі життєві потреби, як любов, відпочинок, інтелектуальне спілкування та психологічний комфорт. Кожного року ми ведемо рубрику про Каразінські студентські родини, цього разу - розповідь про п’ятикурсників-біологів.


Катерина та Володимир ШУВАЄВИ - випускники кафедри мікології та фітоімунології. Їх історія кохання почалася ще в школі: у біологічному турнірі імені Мечнікова Катя програла майбутньому коханому 10 бонусних балів. Незалежно один від одного, вони вступили на біологічний, потрапили на одну кафедру. Ближче пара познайомилась на практиці в селищі Гайдари.

- Як вам вдавалося поєднувати особисте життя з навчанням?

- Поєднувати особисте  життя з навчанням дуже легко, адже ми маємо один конспект на двох. Труднощів не виникає зовсім», - розповідає Катерина.

Подружжя зараз не працює, раніше Володимир працював в Центрі реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарку. Згодом вдвох працювали в мікробіологічній лабораторії. Проте наразі студенти повністю присвячують себе навчанню в магістратурі. Успіхів у навчанні та подружнього щастя!

А. СПАСІБКО.