Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Трибуна декана

Економічна освіта в Каразінському університеті  має понад 210-річну історію. На економічному факультеті класична освіта поєднується з інноваційними технологіями навчання, що забезпечує затребуваність його випускників на національному та світовому ринку праці.

Економічний факультет є потужним структурним підрозділом університету, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців за широким спектром спеціальностей та освітніх програм. В 2017 році буде здійснюватися прийом на навчання на І-й курс (для здобуття ступеня бакалавра) за спеціальностями «Економіка» (освітні програми: «Економіка та економічна політика», «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка»,  «Бізнес-аналітика та міжнародна статистика»), «Менеджмент» (освітні програми: «Менеджмент організацій», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»), «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Публічне управління та адміністрування». Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти для вступників на економічний факультет для всіх спеціальностей і освітніх програм включає українську мову та літературу, математику, історію України або географію (за виключенням освітньої програми «Міжнародна економіка», для вступу на яку необхідна наявність сертифікатів з української мови та літератури, математики, іноземної мови або історії України).

В 2016 році на спеціальності і освітні програми економічного факультету вступникам на 1-й курс було виділено 156 бюджетних місць, тобто на 30% більше ніж в порівнянні з попереднім роком.

Доц. О. ДАВИДОВ, декан економічного факультету.