Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Трибуна декана

Медичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна є структурним підрозділом вищого навчального закладу державної форми власності, провідною метою якого є підготовка високоякісних лікарів європейського освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр», спеціальність 222 "Медицина", галузь знань 22 "Охорона здоров`я". Медичний факультет надає можливість своїм студентам отримати вищу медичну освіту у стінах класичного університету з розширеним обсягом фундаментальних знань та поєднанням у навчальному процесі традиційних та інноваційних підходів до навчання. Необхідною та суттєвою складовою вищої медичної школи нашого Університету є академічна тріада -  єдність освіти, науки та клінічної практики.

Підготовка студентів проводиться українською, російською (для російськомовних іноземних студентів) та англійською мовами на 11 кафедрах факультету. Висока якість класичної університетської медичної освіти високо оцінили студенти з усіх куточків планети: сьогодні на медичному факультеті проходять навчання студенти із України, Росії, США, Ізраїлю, Уганди, Франції, Болгарії, Туркменістану, Узбекистану, Йорданії, Сирії, Іраку, Ірану, Індії, Пакистану, Палестини, Тунісу, Лівану, Марокко, Азербайджану, Судану, Афганістану, Алжиру, Кувейту, Кот-д`Івуару, Саудівської Аравії, острова Маврикій, Бахрейну, Папуа Нової Гвінеї та багатьох інших країн.

Разом із використанням загальноприйнятих програм та навчальних планів, які затверджені Міністерством освіти та науки України, та класичних університетських підходів до навчання, в процесі підготовки майбутніх лікарів на медичному факультеті Каразінського університету використовуються інноваційні технології: онлайн-консультації студентів, системи дистанційного навчання та контролю рівня знань, вебінари, мультимедійні системи, інтерактивні веб-ресурси, відеолекції тощо.

Навчання студентів медичного факультету проводиться згідно з типовими навчальними програмами удосконаленими в межах регламентованих норм та затверджених Міністерством освіти та науки України та Міністерством охорони здоров’я України. Термін навчання - 6 років.

Випускники отримують диплом державного зразка українською та англійською мовами та додаток до диплому міжнародного зразка (diploma supplement). Після закінчення навчання випускники мають право на лікарську практику за всіма спеціальностями, окрім стоматології, після проходження інтернатури.

Проф. І. БЕЛОЗЬОРОВ, декан медичного факультету.