Вівторок, грудня 05, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Мить. Лютий-2017

Вперше в історії

Каразінський університет за показниками наукометричної бази даних Scopus серед лідерів в Україні: кількість наукових робіт учених університету, опублікованих протягом року і зареєстрованих наукометрично-бібліографічною системою SCOPUS, перевищила 500 найменувань. Це роботи з фізики та астрономії, матеріалознавства і комп’ютерних наук,  інженерії, біофізики і медицини, математики, хімії. А у співавторах учених Харківського університету колеги із 64-х країн світу. Ми раді привітати проректора з наукової роботи проф. В.О.КАТРИЧА. Віктор Олександрович  в лідерах: він опублікував найбільшу кількість робіт − 25!

О. ДЕУС.

День відкритих дверей

Уже вдруге у поточному навчальному році в нашому університеті пройшов День відкритих дверей. Перші відвідувачі з’явилися о восьмій ранку. За оцінкою факультетів були присутні понад 1100 осіб. Приблизно така сама кількість абітурієнтів відвідала університет в листопаді. Цьогоріч факультети рознесли 350 оголошень в різні школи Харкова та області.

Директор Центру довузівської освіти, доц. В. І. ЧЕБОТАРЬОВ: «День відкритих дверей гарно підготували, постаралися всі організаційні служби. Наприклад, Навчальний центр технічного забезпечення та виставкової діяльності озвучив вестибюль, забезпечив демонстрацію відеофільмів в актовій залі на двох екранах одночасно, що було вперше в нашій історії. Центр довузівської освіти роздавав абітурієнтам невикористані минулорічні тестові завдання для ЗНО. Найбільше цікавилися такими факультетами: факультет іноземних мов (270), медичний − (155), МЕВ І ТБ (127)».

У зустрічі взяли участь перший проректор проф. Ю. В. ХОЛІН, декан філософського факультету проф. І. В. КАРПЕНКО, декан факультету математики і інформатики проф. Г. М. ЖОЛТКЕВИЧ, відповідальний секретар приймальної комісії доц. О. О. АНОЩЕНКО познайомила з правилами прийому, директор Центру зв’язків з громадськістю доц. М. А. ФОЛОМЄЄВ розповів про роботу Каразінского сайту. Були проведені ознайомчі екскурсії з факультетами. Фізичний та радіофізичний факультети показували різноманітні досліди, факультет математики та інформатики та факультет комп’ютерних наук демонстрували свої відеороботи.

Карина БОНДАР.