Вівторок, червня 18, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Суботник

За чисте довкілля!

25 березня у рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на об'єктах управління Каразінського університету провели суботник.

Відповідно до розпорядження ректора університету, професора Віля Савбановича БАКІРОВА, були затверджені заходи підготовчого характеру і розроблено план проведення робіт з прибирання закріплених за університетом територій.

До акції готувались заздалегідь - закупили необхідний інвентар - рукавички, граблі, лопати тощо. Роботи проводили на території Головного та Північного корпусів, навчальних корпусів (вул. Мироносицька 1 та Курчатова 31), на територіях Музею природи та Ботанічного саду,  а також біля дев’яти університетських гуртожитків.

Долучитися до акції могли усі бажаючі. На перший суботник прийшли 815 осіб - 380 студентів, 45 співробітників професорсько-викладацького складу, 350 працівників адміністративно-господарчої частини та  40 робітників інженерно-технічної служби. Особливо активними були на факультеті іноземних мов, механіки та інформатики, гарно проявили себе студенти факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем, а також студенти фізико-енергетичного.

Спільними зусиллями каразінці прибирали площу в 36 гектарів. За декілька годин було вивезено близько 20 кубічних метрів сміття. Прибрану територію прикрасили   зеленими насадженнями - посадили 30 молодих дерев (20 туй та 10 лип).

Помічник проректора з адміністративно-господарської роботи Михайло Іванович ЧЕПЕЛА: «Наступні суботники плануємо проводити на територіях, прилеглих до об'єктів університету. Зазначаємо, усі хто має бажання зробити довколишнє середовище кращим, можуть до нас приєднатися кожної суботи  - акція до 12 травня, необхідний інвентар в наявності».

Д. КАЛЬНІЦЬКА.