П'ятниця, червня 14, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Спорт

Щасливий третій гол

ВІД РЕДАКЦІЇ. У листопаді 2016 року розпочався турнір з міні-футболу за програмою обласної студентської Спартакіади. 26 студентських команд ВНЗ Харківщини спробували власні сили. І каразінці знову підтвердили свою першість на фінальному матчі. Суперник у них дійсно виявився дужим - представники Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Основний час закінчився з рахунком 3:3, а у серії пенальті студенти нашого університету виграли 3:2. Чемпіонами стали студенти економічного факультету: Сергій Малишко (капітан), Ярослав Лебідь, Максим Панасенко, Дмитро Мангура, Сергій Айвазян та Андрій Рощупкін; радіофізик Максим Панішев; Микита Семенов (факультет МЕВ та ТБ); Георгій Рябцов (факультет ГГРТ); Антон Масленніков (факультет комп'ютерних наук); Олександ Міхєєв (соціологічний факультет); Кирило Куделя (юридичний факультет) та Ілля Гончаренко (медичний факультет).


Віталій Олександрович ЧЕРНИШОВ, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту, майстер спорту України міжнародного класу: «Я треную студентські команди вже більше десяти років. Звичайно, кожного року їхній склад трохи змінюється, адже якісь студенти випускаються. У цьому році додалося декілька першокурсників. Студенти педагогічного університету - сильні суперники, адже вони мають гарну підготовчу базу, їхня кафедра співпрацює з командою вищої ліги з футзалу «Локомотив». Тож нам ця перемога далася нелегко. Перший гол забив Ілля Гончаренко, другий - Антон Масленніков, третій - Кирило Куделя. Тривалий час у нас ці змагання не проводилися, але завдяки старанням завідуючого кафедрою фізвиховання та спорту Володимира Олександровича Темченка ми другий рік поспіль маємо змогу показувати такі гарні результати. Минулого року також перемогли, а на Чемпіонаті України з міні-футболу посіли 2 місце. У нашій команді зібралися відповідальні хлопці, які працюють з повною самовіддачею».

Сергій МАЛИШКО, капітан, студент п’ятого курсу економічного факультету: «Граю в футбол ще з двох років. За університетську команду виступаю з 1 курсу. У мій перший рік ми взяли бронзу 1-ої ліги серед університетів. Цьогорічний фінал виявився запеклим. Протягом матчу ми йшли з рахунком 1:3, а вже наприкінці зустрічі зрівнялися і  перемогли в післяматчевих пенальті».

Ярослав ЛЕБІДЬ, студент четвертого курсу економічного факультету: «Займаюся футболом з семирічного віку, а в міні-футбол перейшов у 18 років. До університетської секції приєднався ще з першого курсу, відтоді я граю в усіх футбольних і футзальних змаганнях. Цього року команди факультетів краще грали, тому було складніше перемогти, ніж в попередніх роках. Фінал видався доволі цікавим, хоч ми пропустили першими, та нам вдалося відігратися. Суперники дуже непогано зіграли в обороні, що дуже здивувало. Думаю, глядачі залишилися задоволеними від гри. За перемогу нам вручили грамоту».

К. МОСЬПАН.