Понеділок, липня 22, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Прощання зі студентством

Випускники кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства геолого-географічного факультету провели традиційне свято Випускника. Тринадцятьох випускників денної форми навчання кафедри прийшли привітати декан проф. К. А. НЄМЕЦЬ, заступники декана І. В. УДАЛОВ, завідувачі кафедр, викладач, друзі.
Молодшокурсники підготували для випускників свої театралізовані привітання, невеличкі презенти та віршовані побажання, ті, хто в цей час проходили практику за межами міста, надіслали кумедні відео-привітання, якими нагадали випускникам про цікаві поїздки та незабутні враження під час проходження практик.
Андрій РОДНЕНКО, випускник кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства: «Спасибі університету, геолого–географічному факультету і рідній кафедрі за любов і турботу, яка супроводжувала нас протягом усього періоду навчання».
Проф. Л. М. НЄМЕЦЬ, завідувач кафедри соціально–економічної географії і регіонознавства: «Завжди пам’ятайте славетний Каразінський університет, геолого-географічний факультет та рідну кафедру, які дали вам путівку у доросле життя».


П. ВІРЧЕНКО, старший викладач, К. СЕГІДА, аспірантка кафедри.