П'ятниця, липня 19, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Лист до редакції

Королева синтаксису

ВІД РЕДАКЦІЇ. Цього листа у червні  принесли до редакції випускники філологічного 2017 року. І нам приємно сьогодні презентувати ВАМ, шановні першокурсники, захоплену розповідь студентів про одного із тисячі викладачів УНІВЕРСИТЕТУ, хто навчатиме і вас. А всього, ЩОБ ВИ ЗНАЛИ, до нашої редакції рідного слова надходить за навчальний рік понад 1000 листів!


…Ми розкажемо вам про  керівника нашого наукового  семінару, доцента філологічного факультету Юлію Іванівну КАЛАШНИК. Людина з великої літери, з величезним життєвим і науковим досвідом, ідеальна жінка  − протягом двох років вона ділиться з нами своїм клондайком знань. Калашник Юлія Іванівна − приклад у всьому. Її природна мудрість кожного дня переходить у справжню магію. Її посмішка надає сил краще за будь-які ліки, гострий і водночас щирий погляд завжди мотивує до кращого. Ми між собою звемо її Королевою синтаксису, адже кращого керівника наукового семінару − годі бажати! Вона завжди  за нас турбується, вчить нас бути чесними із самим собою, ніколи нікого не зраджувати і все робити вчасно. Кожна порада − влучна, кожне слово − вивірене,  кожен жарт − від чистого серця.

Іноді ми радимося: чи не Всесвіт подарував нам цю жінку, з довгим хвилястим волоссям кольору жита, зі стійким характером, і з такою дівочою щирістю. з такою шаленою мудрістю ?!  Так, це той Всесвіт, що зветься «класичний УНІВЕРСИТЕТ» − Всесвіт Знань

Спасибі Вам за Синтаксис, Юліє Іванівно, за справжній Синтаксис життя,  за Вашу любов до нього, за Вашу відданість улюбленій справі. За наші такі натхненні семінари. За те, що Ви навчили нас. А ми Вас. Ви − завжди у нашому серці.

Олександра ОЗИРНА, Анна ФЕСЕНКО, Інна СИРОВАТКА, Марія ГОНЧАРОВА, Юлія КУЧЕРЕНКО, слухачі наукового семінару.