Понеділок, липня 15, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Амбіційна абітурієнтка

Юлія ГОРШКОВА,

випускниця гуманітарного класу сумської школи №10, запевняє, що пропри все знайшла себе в економіці: «На відміну від сестри-філолога Марини я розумію, наскільки важливо мати економічні знання, уміти правильно розподіляти кошти, щоб не бути ошуканими шахраями. Я планую стати маркетологом, а згодом − підприємцем…»

Класний керівник Юлії Олена Миколаївна Гайдай викладає географію та економіку і відзначає дуже високо презентації дівчини, її орієнтацію не лише в теоретичних, а й практичних питаннях. А Маринка, старша за сестру на рік, розповіла, як Юля серйозно описувала французький ресторан, який мріє відкрити у майбутньому у Києві чи Харкові. Юля: «Я обрала Харківський університет імені В. Н. Каразіна тому, що тут освіта − якісна, тут я планую стати справжнім професіоналом. А головне, що переконало мене на користь Каразінського − відсутність корупції! Знайомі студенти розповідали, що викладачі тут компетентні і доброзичливі.  Сьогодні на моєму столі книга, яку я читаю: видатного американського підприємця Генрі Форда «Моє життя. Мої досягнення».

Надія РУБІНІНА, другокурсниця відділення журналістики.