Понеділок, червня 17, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Це було влітку

 

Затверджено персональний склад

Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Сюди увійшли лідери української наукової спільноти.  Кабінет Міністрів України серед 48 членів Національної ради України з питань розвитку науки і технологій  затвердив і чотири  професори Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Наш ректор, академік В. С. Бакіров увійшов до складу Адміністративного комітету. Завідувач кафедри фізичної хімії проф. М. О.Мчедлов-Петросян, проф. С.А. Утєвський, кафедра зоології та екології тварин, проф. Ю. І. Слюсаренко, кафедра матеріалів реакторобудування та фізичних технологій  обрані до Наукового комітету Ради. Національна рада України з питань розвитку науки і технологій має стати основним стратегічним органом реформування сфери науки та інновацій в Україні. Головною функцією новоствореного органу є підготовка пропозицій щодо формування засад державної політики у сфері наукової та науково-технічної діяльності, визначення пріоритетів розвитку наукової сфери в Україні та заходів з їх реалізації, інтеграції української науки в світовий науковий та європейський дослідницький простори з урахуванням національних інтересів.

 

Ректор, академік В.С.Бакіров

зустрівся зі студентами-учасниками міжнародних олімпіад з математики та хімії. До складу команди Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна увійшло шість студентів. Зокрема, на олімпіаді з математики Каразінський університет представляли вихованці факультету математики і інформатики Ростислав Пономарьов (2 курс), Денис Смирнов (3 курс), Олег Ніколаєв (3 курс), Пилип Кофман (4 курс) та Іван Камишан (4 курс). Студент другого курсу хімічного факультету Олексій Желавський продемонстрував  свої знання на олімпіаді з хімії.

 

Сертифікат

відповідності міжнародному стандарту ISO 9001:2015 «Системи управління якістю»  отримав влітку  Каразінський університет. Сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001:2015 «Системи управління якістю» німецької сертифікаційної агенції TUV Rheinland Cert GmbH  було вручено на засіданні Вченої ради університету Каразінському університету. Його вручили представники компанії з надання аудиторських та сертифікаційних послуг MNC Group Г. І. Мазур, О.О. Смірнов, А. І  Гужва, відзначивши високий рівень професіоналізму, знання своєї справи працівниками Каразінського університету. Міжнародний стандарт ISO 9001 встановлює вимоги до існуючої на підприємстві системи менеджменту якості, дотримання яких гарантує високу якість його роботи та надійність як партнера та постачальника і дає низку переваг (збільшення шансів на перемогу у тендерах, зменшення кількості аудиторських перевірок, додаткове підвищення рейтингу та іміджу та ін.