Середа, грудня 06, 2023

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Факультетське профбюро

Фізфак − молодець!

ВІД РЕДАКЦІЇ. Фізичний факультет веде свою історію від дня заснування університету. Випускники прославляють свій факультет у сучасних галузях фізики. А чи знаєте, хто відповідає за захист соціально-економічних прав та реалізацію інтересів студентів? Вікторія ЯЦИНА, шестикурсниця фізичного факультету, наприкінці жовтня передала свої обов’язки голови студентської профспілки фізичного факультету. Проте Віка добре пам’ятає, як її обирали на посаду 5 грудня 2013 р. Вона поділилася з нами підсумками роботи.− Протягом цих років ми провели багато соціально корисних та розважальних заходів для студентів факультету. Улюбленим заходом на нашому факультеті є літературно-гітарні вечори. Традиційно ми їх проводимо на початку навчального року, під час якого знайомимося з першокурсниками, восени, під Новий рік та на День факультету. До речі, у лютому виповнилося п’ять років з проведення першого такого заходу. За нашої підтримки завжди проводиться День факультету, на якому ми пригощаємо студентів солодкою ватою. Також профбюро займається інформаційною роботою. Ви чули про дисконтний проект «Karazin Student’s Card»? Наші студенти залюбки оформлюють цю картку, бо вона дає змогу отримати знижки в різноманітних закладах Харкова. У нас уже понад 100 партнерів. Звичайно, всю цю роботу я роблю не сама. Допомагають мені у цьому студентський актив профспілкової організації, який налічує близько 20 чоловік. Моїм помічником №1 є мій заступник, нині голова профбюро − Каріна Карнаух. Хочу відмітити те, що нашу роботу почали більше цінувати та поважати. Студенти знають, що завжди можуть до нас звернутися. Також ми допомагаємо з видачою карток метрополітену, оформленням житлових субсидій, розбираємося в проблемах гуртожитку, надаємо матеріальну допомогу, консультуємо з питань призначення стипендій.

− Де пропонуєте відпочивати студентам під час канікул?

−  Цього року літні канікули ми пропонували провести у Одеській та Херсонській областях, а також у спортивно-оздоровчому таборі «Фігуровка», взимку студенти традиційно від’їжджають у Закарпатську область.

− Чим за цей час для тебе стала профспілка?

− Профспілка − це маленька сім’я, де усі активні та завжди готові прийти на допомогу. Разом ми робимо корисні справи для наших студентів.

К. БОНДАР.