Понеділок, червня 24, 2024

Загальноуніверситетська
газета
№ 7 (4016)
вівторок 8 квітня
2014 р.

З 1 січня 1817 р. Харківський університет видавав "Харьковские известия", з 8 квітня 1927 р. - "Робітник освіти", з 15 грудня 1928 р. - "Іновець", з 1 січня 1930 р. - "За нові кадри", з 1 січня 1936 р. - "За більшовицькі кадри", з 1 січня 1947 р. - "Сталінські кадри", з 1 січня 1957 р. - "Харківський університет" (вперше номер з такою назвою з'явився 19 грудня 1945 р.).

Газета нагороджена Почесною грамотою Державного комітету у справах преси, телебачення та радіомовлення України.

Наша гордість!

Кращі в Україні

ВІД РЕДАКЦІЇ. Студенти Каразінського перемогли у VІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії, що відбувся у Києві.  Переможці − студенти історичного факультету Вадим ТКАЧЕНКО, Олександр НОВАК та Катерина ЧЕЧКІНА.


Вадим, капітан, шестикурсник: «Секрет перемоги − навчання  на кращому історичному факультеті в Україні. І при цьому ВЧИТИСЯ, а не списувати, а потім працювати над турніром протягом двох місяців при наявності дуже потужної  моральної та інтелектуальної підтримки з боку alma mater».

Олександр, п’ятикурсник: «Готувалися до турніру напружено. Часто писали доповіді вночі, аби встигнути представити їх на обговорення у найкращому вигляді. Дуже допомогли нам наш керівник з підготовки до турніру доц.  П. В. Єрємєєв, і викладачі нашого факультету, на чолі з деканом, Сергієм Дмитровичем Литовченком. Секрет перемоги полягає у здатності засвоїти все те, що дають тобі на потужному історичному факультеті».

Катерина, четвертокурсниця: «До турніру готувалися протягом двох місяців. Вивчали відповідну історичну літературу, писали доповіді, міркували над концепціями питань. Турнір був організований у вигляді дебатів. Секрет перемоги? Напевно в тому, щоб непогано вчитися, мати певний рівень ерудиції, розуміти історичні процеси і володіти ораторськими здібностями».